w ,

Szokujące nagranie z Dodą. Ledwo mówiła. „Jestem tak roztrzęsiona, że to po prostu koniec”

Wyjątkowo wzruszające nagranie pojawiło się na Instagramie Dody. Poinformowała fanów, że atmosfera w trakcie przygotowań do tegorocznego festiwalu w Opolu jest tragiczna.

doda płacze opole instagram
Nie wiadomo, co teraz będzie z występem Dody na festiwalu piosenki w Opolu. Gwiazda miałą pojawić się na scenie 9 czerwca. Fot: Instagram / @dodaqueen

Nie wiadomo, co będzie z występem Dody w tym roku na festiwalu piosenki w Opolu. Atmosfera zdaniem piosenkarki jest wyjątkowo niekorzystna, a sytuacje, do których doszło w czasie przygotowań do wydarzenia sprawiły, że z jej oczu leją się łzy. O co chodzi?

Doda płacze na Instagramie. Roztrzęsiona piosenkarka opowiada o kulisach przygotowań do Opola

Już 9 czerwca mieliśmy wszyscy zobaczyć występ Dody na tegorocznym festiwalu w Opolu. Teraz wszystko stanęło pod znakiem zapytania, ponieważ za kulisami wydarzenia dzieją się jej zdaniem skandaliczne rzeczy. Atmosfera w trakcie przygotowań do imprezy jest tak gęsta, że artystka postanowiła ujawnić, co się stało. Zrobiła to ze łzami w oczach.

Dorota Rabczewska miała w planach recital już pierwszego dnia imprezy w opolskim amfiteatrze. Pracuje nad tym od dawna i daje z siebie wszystko, ale niestety – jak wynika z jej relacji – nie wszyscy potrafią to docenić. Artystka postanowiła podzielić się szokującą historią ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama.

Jestem tak roztrzęsiona, że to jest po prostu koniec. Skończyliśmy nagrywać wizualizacje do Opola. Jest tak okropna atmosfera, reżyser przyszedł, ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w du*ę. Od początku był negatywnie nastawiony. Mówi do mnie: „Wypier*alaj, odpie*dol się i rób sobie sama festiwal – wyznała Doda w ostatnim stories na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Opole 9 czerwca. „Ja tego nie przeżyję. Nie mogę pracować w takich warunkach”

Doda to silna kobieta i wszyscy liczą na to, że poradzi sobie z tą trudną sytuacją. Do występu zostały tylko 4 dni, a fani piosenkarki liczą na to, że pojawi się ona na opolskiej scenie mimo problemów, choć na tę chwilę poważnie rozważa, czy w ogóle się pojawić.

Ja nie wiem, czy ja zrobię to Opole. Jestem po ciężkiej sytuacji w moim życiu. Naprawdę przeszłam różne sytuacje, w których musiałam się mierzyć z takim traktowaniem w pracy przez najbliższą mi osobę, takim pastwieniem się psychicznym. Ja po prostu tego nie przeżyję teraz – mówi zapłakana Doda na swoim profilu.

Bardzo chcę zrobić ten festiwal. Przygotowaliśmy się wszyscy na maksa. Bardzo mi zależy, ale nie da się w takiej atmosferze, po prostu – powiedziała na koniec gwiazda. Czy jednak pojawi się i pokaże, że jest w stanie stawić czoła wszelkim przeciwnościom? Dowiemy się tego już w najbliższy piątek.

60. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki odbędzie się w dniach od 9 do 11 czerwca. W dniu finału odbędzie się koncert pt. „Ale To Już Było. Jest. I Będzie! 60 KFPP OPOLE 2023„.

ochnik zwroty opinie ile dni w sklepie stacjonarnym

Zwrot Ochnik. Ile dni trzeba czekać na pieniądze? Czy paragon jest niezbędny?

ryłko zwrot na kartę formularz

Ryłko. Jak przebiega zwrotu towaru? Ile się czeka na pieniądze? Czy trzeba mieć paragon?