w ,

Zwrot Ochnik. Ile dni trzeba czekać na pieniądze? Czy paragon jest niezbędny?

Ochnik to jeden z najbardziej popularnych sklepów odzieżowych w kraju. Idzie on nam na rękę w momencie, gdy zakupimy towar, który jednak chcemy zwrócić.

ochnik zwroty opinie ile dni w sklepie stacjonarnym
Fot. Facebook / Galeria Bałtycka

Sieć odzieżowych sklepów OCHNIK została stworzona przez dwóch braci. Marka ma długą historię, a konsumenci doceniają wysoką jakość i szeroki asortyment wyrobów. Firma jest dziś na polskim rynku jednym z liderów w swojej kategorii, a idealnie dobrani, pełni pasji i wiedzy projektanci mody każdego dnia pracują na jej sukces.

Ochnik. Zwrot towaru zakupionego w sklepie stacjonarnym

Marka cechuje się wyjątkowo oryginalnymi projektami i ekskluzywnymi fasonami. To nie tylko płaszcze, marynarki i kożuchy, ale też dodatki takie jak torebki, portfele czy paski. Jednym słowem każdy, kto szuka czegoś gustownego i dobrej jakości, bez wątpienia znajdzie tu coś dla siebie (oraz dla bliskich).

Czy można zwrócić towar w sklepie stacjonarnym OCHNIK? Firma mocno dba o zadowolenie klienta nie tylko w trakcie produkcji asortymentu, ale również wtedy, gdy okaże się, że zakupiony towar jednak nie spełnia oczekiwań. Można go bez problemu zwrócić lub wymienić na inny. Oczywiście również wysokiej jakości.

Jeżeli ubranie czy dodatek zakupiony w sklepie (czy to stacjonarnie, czy przez internet) mimo wszystko nie spełni wszystkich oczekiwań klienta, bez problemu można odstąpić od umowy i zwrócić produkty sklepowi. Ile jest czasu na zwrot towaru w OCHNIK? Klient ma na to 30 dni od momentu, gdy towar pojawi się u niego w domu (lub od daty zakupu w sklepie stacjonarnym).

Podobnie jak w przypadkach innych sklepów z tej branży, również w przypadku marki OCHNIK nie należy zwracać towaru, który był noszony dłużej niż tylko w celu przymierzenia go.

Zwracane ubrania czy inne produkty tej marki należy starannie zapakować i odesłać producentowi. Nie można oczywiście zapomnieć o przyczepionych do towaru metkach. Chęć dokonania zwrotu należy wyrazić wypełniając odpowiedni formularz na stronie sklepu internetowego.

Zwrot OCHNIK. Towaru zakupiony w sklepie internetowym

Przesyłkę zawierającą zakupiony towar można nadać w urządzeniach Paczkomat InPost. W tym celu należy skorzystać z instrukcji na stronie internetowej https://szybkiezwroty.pl/OCHNIK. Ewentualne koszty związane z nadaniem wysyłki będą odliczone od kwoty zwrotu.

Można skorzystać również z innych metod takich jak punkt Parcel Shop GLS. W takim przypadku pozostaje tylko wygenerować specjalną etykietę za pośrednictwem strony https://www.gls-returns.com/#/m/ochnik, a następnie dostarczyć przesyłkę do wybranego punktu tej firmy.

Również w tym przypadku wszelkie koszty związane ze zwrotem będą odliczone od zwracanej przez OCHNIK kwoty za odsyłany towar.

Firma nie narzuca jednak obu sposobów i umożliwia indywidualną wysyłkę dowolnym kurierem lub za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres: Sklep internetowy OCHNIK ul. Przemysłowa 45C 08-410 Wola Rębkowska. Konieczny będzie dopisek: ZWROT. Firma zwraca pieniądze w okresie do 2 tygodni od momentu, gdy otrzyma towar, również, gdy wybraliśmy zwrot na konto bankowe.

Szczegółowych informacji na ten temat należy zawsze szukać na stronie producenta w zakładce ZWROTY, by być na bieżąco z ewentualnymi zmianami. Podobne zasady obowiązują w przypadku wymiany towaru.

ukraińska kontrofensywa mapa

Zełenski mówi otwarcie. Nazywa Rosję bestią. „Duża liczba żołnierzy zginie”

doda płacze opole instagram

Szokujące nagranie z Dodą. Ledwo mówiła. „Jestem tak roztrzęsiona, że to po prostu koniec”