w ,

OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO!

23-letni Rosjanin zjedzony przez rekina żywcem na oczach turystów. Jest nagranie [18+]

Rosyjski obywatel przebywający na wakacjach w Hurghadzie został nagle zaatakowany przez rekina. 23-latek nie przeżył i został zjedzony żywcem na oczach turystów.

rosjanin egipt rekin hurghada film nagranie youtube
Fot. Hurghada (Wikipedia); YouTube

Dla tego 23-letniego Rosjanina wakacje źle się skończyły. W trakcie wakacji w Hurghadzie (Egipt) postanowił popływać w Morzu Czerwonym. Była to jego ostatnia kąpiel. Do mężczyzny podpłynął sporej wielkości rekin i w kilka minut zjadł go żywcem. Wszystko zostało uwiecznione telefonem przez jednego ze świadków tragedii.

Egipt. Rosjanin zjedzony przez rekina. Wszystko się nagrało

Rekin zjadł żywcem mężczyznę w Egipcie! Drapieżna ryba brutalnie zaatakowała mężczyznę w jednym z najpiękniejszych kurortów wypoczynkowych w Egipcie. Do tragedii doszło tuż przy plaży nad Morzem Czerwonym. Jak udało się ustalić lokalnym mediom, cudem śmierci uniknęła partnerka ofiary. Kobieta zdążyła dopłynąć do brzegu.

Do kąpiącego się 23-letniego Rosjanina podpłynął rekin, który rozprawił się z mężczyzną w kilka minut. Mężczyzna nie mógł nic zrobić i tylko czekał na nieuchronną śmierć podrzucany przez zwierzę niczym manekin.

Do dramatycznego zdarzenia doszło przy świadkach, których tego dnia na plaży było sporo. Jeden z nich uwiecznił wszystko telefonem komórkowym i wrzucił nagranie do sieci.

Rekin Hurghada 2023. Film nagrany przez świadka

Tragedia wydarzyła się 8 czerwca w okolicach hotelu Dream Beach Sheraton w egipskiej Hurghadzie. To jeden z najbardziej popularnych kurortów wśród Polaków.

Z czasem okazało się, że nagrań jest więcej i wszystkie w krótkim czasie znalazły się w mediach społecznościowych. Na niektórych słychać krzyki przypadkowych gapiów. Rekin kilka razy wciągał Rosjanina pod wodę, a potem również podrzucał ciało do góry. Wyraźnie widać też spore plamy krwi.

23-latek pochodził z okolic Archanielska. Mieszkał w Egipcie wraz z ojcem od kilku miesięcy. Obaj planowali kupić tam dom. Rekin został krótko potem wyłowiony z wody na brzeg i zabity. Nagranie przedstawiające to tragiczne zdarzenie można obejrzeć poniżej.

Rekin. Egipt [NAGRANIE]

deichmann zwrot butów bez pudełka na kartę

Deichmann. Zwrot butów bez paragonu lub bez pudełka. Czy to możliwe?

infuzja tlenowa twarzy opinie forum cena przeciwwskazania

Infuzja tlenowa twarzy – metoda na natychmiastowe odżywienie skóry