w ,

A jednak! Będzie nagroda specjalna dla nauczycieli. Podano ostateczną kwotę

Z okazji 250. rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej rząd wypłaci jednorazową nagrodę specjalną wszystkim nauczycielom szkolnym i przedszkolnym.

podwyżki dla nauczycieli trzynastki znp związek nauczycielstwa polskiego broniarz budżet 2021

To już oficjalnie potwierdzone. Rząd zapowiada – będzie jednorazowa nagroda specjalna dla nauczycieli w 2023 roku. Choć wstępnie mówiło się o kwocie 900 zł, teraz politycy mówią o pieniądzach rzędu 1125 zł. To jednak sprytny trik, bo chodzi o kwotę brutto.

Nagroda specjalna dla nauczycieli będzie wyższa?

Miało być zgodnie z zapowiedziami 900 zł, ale będzie 1125 zł. Rząd zapowiedział wypłatę nagrody specjalnej nauczycielom z okazji przypadającej na ten rok 250. rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej.

Wiele jednak wskazuje na to, że doszło do manipulacji przekazem i żadnej podwyżki nie ba. Kwota 1125 zł wynika z tego, że jest ona kwotą przed opodatkowaniem. Pieniądze trafią do portfeli nauczycieli zatrudnionych zarówno w szkole, jak i w przedszkolu.

Rząd wprowadził w nowelizacji ustawy o szczególnych rozwiązaniach służących realizacji ustawy budżetowej na rok 2023 zmiany odnośnie reguł przyznawania dodatkowych środków nauczycielom zatrudnionym w przedszkolu, innej formie wychowania przedszkolnego i szkole.

Nie wszyscy obdarowani pracownicy sektora edukacji są z tego faktu zadowoleni. Okazuje się bowiem, że wspomniana nagroda zostanie wypłacona w miejsce zapowiadanej od dawna podwyżki uposażeń. Jeśli się podzieli tę kwotę przez okres 12 miesięcy, biorąc pod uwagę wysoką inflację, nagroda jest symboliczna.

infuzja tlenowa twarzy opinie forum cena przeciwwskazania

Infuzja tlenowa twarzy – metoda na natychmiastowe odżywienie skóry

nowy jork smog żółty dym z kanady

USA. Apokalipsa w Nowym Jorku! Czerwony trujący dym przykrył całe miasto