w ,

Kim jest tajemnicza Sami Sheen, córka Charliego Sheena i Denise Richards?

Choć zdania na jej temat są mocno podzielone, to jest o niej ostatnio bardzo głośno. Kim jest córka Charliego Sheena i Denise Richards?

sami sheen córka charliego sheena i denise richards onlyfans
Fot. Instargam / @samisheen; Wikimedia Commons CC0

Denise Richards i Charlie Sheen jest jedną z tych par kinowego świata Hollywood, o której od dawna jest głośno. Teraz jeszcze głośniej jest jednak o ich córce – Sami Sheen. Choć to dopiero nastolatka, już teraz mocno wzięła się do pracy. Problem w tym, że zajmuje się… sex workingiem. Co na to jej rodzice?

Sami Sheen. Kim jest córka aktora Charliego Sheena i Denise Richards?

Córka Charliego Sheena i Denise Richards zamieściła na swoim TikToku krótkie nagranie, z którego cały świat dowiedział się, czym dziewczyna się zajmuje. Młodziutka córka znanej pary z Hollywood przyznała, że praca daje jej satysfakcję i bardzo ją lubi. Chodzi o… sex working.

Córka Denise Richards i Charliego Sheena postanowiła iść pod prąd. Rzuciła szkołę (konkretnie naukę w liceum) w momencie, gdy kończyła 18. rok życia. To wtedy postanowiła zmienić swoje życie i wziąć sprawy w swoje ręce. Założyła profil na portalu OnlyFans, który jest dziś niczym innym jak witryną, gdzie zarabia się – delikatnie mówiąc – sprzedając własne wdzięki.

Co sprawiło, że młodziutka Sami Sheen zdecydowała się na taki krok? Otóż prawdopodobnie zarobki. Trzeba przyznać, że osoby świadczące swoje usługi za pośrednictwem OnlyFans zarabiają często kosmiczne pieniądze, których raczej ciężko by było dorobić się normalną pracą.

Sami Sheen postanowiła ujawnić, czym się zajmuje, z okazji pierwszej rocznicy korzystania z OnlyFans. Obecnie (w 2023 roku) dziewczyna ma zaledwie 19 lat, ale jest o niej głośno. Prowadzi bardzo aktywnie swoje profile w mediach społecznościowych i zbiera miliony polubień.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ✩ sami sheen ✩ (@samisheen)

Sami Sheen. OnlyFans i Instagram

Jestem sex workerką. Ogoliłam już całe ciało i nałożyłam na skórę balsam. Teraz się maluję – oznajmiła Sami Sheen swoim widzom na TikToku. Opowiadała o tym w całkowicie normalny sposób tak, jakby była to zwykła praca w biurze. Krępują ją jednak filmy, dlatego woli robić sobie zdjęcia. Czasami pomaga jej w tym jej przyjaciel.

Warto w tym miejscu wyraźnie zaznaczyć, że to, czym zajmuje się córka Charliego Sheena i Denise Richards, nie ma nic wspólnego z pornografią. Nastolatka pokazuje swoje młode i piękne ciało i na tym zarabia. Jest to aktualnie główne źródło jej przychodów z internetowej działalności. Jak wyznała, obecnie sprawia jej to taką radość, że nie ma zamiaru nic w tej kwestii zmieniać.

Młodziutka gwiazda ma na Instagramie 140 tys. obserwujących. Z kolei na TikToku obserwuje ją aktualnie niespełna 100 tys. ludzi. Ma tam też ponad 2,2 mln polubień wszystkich nagrań.

Charlie Sheen był w związku z Denise Richards dość krótko, bo od 2002 do 2006 roku. Związek zakończył się rozwodem. Z aktorką ma dwie córki –  wspomnianą Sami, która na świat przyszła 9 marca 2004, oraz Lolę Rose urodzoną w 2005.

@samisheen hehehe #grwm #work #makeup #sworker ♬ original sound – ✩ sami ✩

medycyna estetyczna czym się zajmuje

Czym jest i na czym polega medycyna estetyczna?

nowa prowadząca nasz nowy dom

Ekipa „Nasz nowy dom” ma kolejny kłopot. Zmiana prowadzącej to przy tym pikuś