w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Zmarła kolejna polska aktorka. Grała w „M jak miłość”, „Plebanii” i w „Na Wspólnej”

W ostatnich miesiącach umiera sporo znanych aktorów i aktorek. Dziś opuściła nas kolejna osoba – to aktorka, która pojawiała się w najbardziej popularnych polskich serialach.

– Z ogromnym smutkiem żegnamy aktorkę Krystynę Froelich-Przybylską – czytamy w komunikacie zamieszczonym przez Teatr Polonia. Zmarła artystka współpracowała z instytucją od wielu lat. Znana z występowania w łódzkich i stołecznych teatrach odeszła 23 czerwca, jednak informacja na ten temat pojawiła się dopiero teraz.

Nie żyje aktorka Krystyna Froelich-Przybylska. Miała 89 lat

W ostatnim czasie widziano ją głownie na planach popularnych seriali, gdzie grała epizodyczne role. Mowa między innymi o „M jak miłość”, „Klanie”, „Plebanii”, „Na sygnale”, „Na Wspólnej” i „Ojcu Mateuszu”. Grała służącą w spektaklu wyreżyserowanym przez Jerzego Stuhra, wystawianym na deskach Teatru Polonia.

O śmierci artystki dowiedzieliśmy się od pracowników Teatru Polonia, z którym na stałe współpracowała od 2014 roku. Ze względu na swój urok osobisty i czarujący uśmiech najczęściej zatrudniano ją do odgrywania epizodycznych ról. Wcielała się w postacie urzędniczek, babć czy pacjentek szpitali

Uroczystość przedpogrzebowa odbędzie się 10 lipca o godz. 13:00 w kaplicy na Wojskowych Powązkach w Warszawie.

czy dziecko w łonie matki sika

Czy płód w łonie matki może się uśmiechać? Niesamowite zdjęcie z badania USG

leki wycofane z aptek 2023

Te trzy leki znikną z aptek od lipca 2023. Pacjenci będą musieli szukać zamienników