w ,

Nie żyje uczestnik „Sanatorium Miłość”. Widzowie go uwielbiali. Miał 67 lat

Uczestnik programu „Sanatorium miłości” nie żyje. Smutną informację o jego odejściu oficjalnie potwierdziły już władze Telewizji Publicznej.

eligiusz grabowski nie żyje

Nie żyje uwielbiany przez widzów uczestnik popularnego i wzruszającego programu TVP pt. „Sanatorium miłości”. Telewizja Publiczna oficjalnie potwierdziła odejście 67-latka, który pojawił się w pierwszej edycji programu. Smutną informację zamieszczono również na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Nie żyje 67-letni uczestnik „Sanatorium Miłości”. Był uwielbiany przez widzów

Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W wieku 67 lat odszedł od nas Krzysztof Rottbard, uczestnik pierwszej edycji Sanatorium Miłości. Dobry i otwarty kolega, zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. Żegnaj Krzysztofie. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia – czytamy w oficjalnym komunikacie producentów programu „Sanatorium Miłości” na Facebooku.

To nie pierwszy z uczestników i uczestniczek, którzy nas opuścili. Jak przypomina portal internetowy RMF FM, nie tak dawno zmarł kolega zmarłego Krzysztofa Rottbarda i również uczestnik pierwszej edycji programu (2019 rok), czyli Cezary Mocek. Życie skończyło się również dla przezabawnej i pełnej wigoru Niny Busk (także z pierwszej edycji). Zmarł też Władysław Szustorowski z edycji trzeciej.

Zmarły Krzysztof Rottbard niestety nie odszukał w programie miłości swego życia. Widzowie jednak obdarzyli go ogromną sympatia. Od niemal 20 lat był samotny po tym, jak rozpadło się jego małżeństwo. Miał dwóch synów, z których jeden był od początku przeciwny uczestnictwu w programie TVP.

Przemiły człowiek, zawsze uśmiechnięty… Wielka szkoda. Wyrazy współczucia dla bliskich. Dołaczy do Cezarego, Niny i Władysława – napisała pod postem programu jedna ze wzruszonych internautek.

jednoosobowa działalność gospodarcza prąd 2023

Rząd znów sięgnie głębiej do kieszeni przedsiębiorców. Nadciąga horrendalna podwyżka

Tragedia podczas wyprawy. Zginął znany polski podróżnik. Znaleziono jego ciało