w

PILNE. Poważny incydent z udziałem prezydenckiego samolotu. Andrzej Duda na pokładzie

Samolot, na którego pokładzie znajdował się prezydent Andrzej Duda, nie mógł wylądować. Po czterech próbach lądowania maszyna zawróciła.

andrzej duda sekret przyszłość religia wywiad
Fot. YouTube / Prezydent.pl (screen)

– Samolot z prezydentem Andrzejem Dudą na pokładzie nie mógł wylądować. Pilot zawrócił po czterech próbach – przekazał mediom szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Jacek Siewiera. Prezydent miał dziś odwiedzić Gdynię, ale z powodu warunków pogodowych jego maszyna nie wylądowała.

Incydent z udziałem prezydenckiego samolotu. Andrzej Duda był na pokładzie

Wizyta prezydenta Dudy w siedzibie Centrum Operacji Morskich oraz 3. Flotylli Okrętów w Gdyni została ostatecznie odwołana. Dojdzie do niej w innym terminie, który dopiero zostanie ustalony.

Prezydent miał pojawić się w Gdyni ze względu na prowadzone na Morzu Bałtyckim rosyjskie ćwiczenia. Andrzej Duda chce osobiście spotkać się, aby omówić sytuację dotyczącą bezpieczeństwa na Bałtyku.

Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Jacek Siewiera przekazał mediom, że maszyna, którą do Gdyni leciał Andrzej Duda, zawróciła z powodu trudnych warunków pogodowych. Prezydencki samolot próbował kilka razy podejść do lądowania, ale ostatecznie zrezygnował i powrócił do stolicy.

W związku z warunkami atmosferycznymi dzisiejsza wizyta Prezydenta RP w Marynarce Wojennej została przełożona – przekazało BBN w komunikacie zamieszczonym na Twitterze.

ryszard rynkowski youtube piosenki urodziny opole emerytura alkohol

Ryszard Rynkowski ujawnił, ile dostaje emerytury. Seniorom w kraju spadły kapcie

anna kozińska dziennikarka tvp sport wiek

Kim jest Anna Kozińska? Wszystko, co wiadomo o pięknej dziennikarce TVP Sport