w , ,

Kim jest Anna Kozińska? Wszystko, co wiadomo o pięknej dziennikarce TVP Sport

Od wielu lat jest twarzą kanału TVP Sport. Zyskała uznanie widzów zarówno dzięki profesjonalizmowi, jak i urodzie. Co wiemy o Annie Kozińskiej? Co robi prywatnie?

anna kozińska dziennikarka tvp sport wiek
Fot. Twitter / TVP Sport

Anna Kozińska jest od wielu już lat jedną z piękniejszych twarzy stacji TVP Sport. Wielu widzów tylko czeka, aż zobaczy ją na ekranie swojego telewizora. Jest profesjonalistką, która specjalizuje się zarówno w piłce nożnej, jak i hokeju. Co jeszcze o niej wiemy?

Kim jest Anna Kozińska? Dziennikarka TVP Sport i TVP Kraków ma oddanych fanów

Anna Kozińska dała się widzom poznać jako profesjonalna dziennikarka występująca na antenach stacji TVP Sport i TVP 3 Kraków. W stacji regionalnej była lubianą przez fanów sportu prowadzącą serwis poświęcony temu właśnie tematowi. Jednak w redakcji największej sportowej telewizji w kraju jest od ponad 10 lat.

Często podróżuje między stolicą a Krakowem, z którego pochodzi. Musi dzielić życie na oba te miasta – zarówno zawodowe, jak i prywatne. Widzom dała się przez te lata pracy na antenie, które ma za sobą, poznać jako niezwykle zaangażowana redaktorka. Jest również w kwestiach sportowych niezwykle kompetentna, dlatego zyskała dość szybko uznanie widzów głównie z południa kraju.

Jej wiedza wykracza poza kilka dyscyplin sportowych. Wie chyba wszystko od A do Z na temat hokeja jak i piłki kopanej na terenie Krakowa i regionu. Ze względu na to, skąd pochodzi, interesuje się również skokami narciarskimi, które uchodzą (po piłce nożnej) za drugą narodową dyscyplinę

Anna Kozińska? TVP Sport to jej drugi dom

Kozińska wie jednak sporo również o kolarstwie, dlatego też można było ją zobaczyć w roli dziennikarki relacjonującej zmagania zawodników podczas Tour de Pologne. Redaktorka jest z niej bardzo utalentowana, bo część widzów kojarzy ją również z przeprowadzania reportaży na bokserskich galach.

Polskie dziennikarki sportowe bez wątpienia zachwycają widzów swoją wiedzą i urodą. Merytorycznej wiedzy na temat wielu dyscyplin oraz warsztatu dziennikarskiego bez wątpienia Annie Kozińskiej nie można odmówić. Dlatego też zajmuje wysokie miejsce w rankingu polskich pań relacjonujących wydarzenia sportowe.

Anna Kozińska. Instagram i życie prywatne

Anna Kozińska – jak wiele osób ze świata sportu czy dziennikarstwa – prowadzi swój profil na Instagramie. Obserwuje ją tam około 2,1 tys. osób, ale od pewnego czasu jej profil stał się prywatny. To dlatego nie można zobaczyć w tej chwili żadnych zdjęć, które tam udostępnia.

Gdy dostęp do profilu był możliwy, było widać tam fotografie koni, które są – poza sportem – pasją Anny Kozińskiej. Poza tym udostępniała też zdjęcia wykonane w trakcie pracy, gdzie pozowała z mikrofonem. Prywatnie uprawia nie tylko jazdę konną, ale też pasjonuje się windsurfingiem i jazdą na snowboardzie.

andrzej duda sekret przyszłość religia wywiad

PILNE. Poważny incydent z udziałem prezydenckiego samolotu. Andrzej Duda na pokładzie

grecja bezpieczeństwo turystów

Kolejny brutalny gwałt w Grecji. Ofiarą napastników padła 21-letnia turystka