w ,

Kontrowersyjny 22-latek kandydatem PiS do Sejmu? Mówią, że to „przyszłość narodu”

Zrobiło się o nim głośno jakiś czas temu. Ma zaledwie 22 lata, ale szybko zdobył popularność. Jest niemalże wzorowym działaczem partyjnym. Czy uda mu się wejść do Sejmu?

oskar szafarowicz twitter
Fot. Twitter / @Szafarowicz2001

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, do których dotarli dziennikarze Wirtualnej Polski, ten 22-latek ma zostać kandydatem Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu. Jego kariera polityczna nie jest zbyt długa. Zdobył on popularność swoją działalnością w mediach społecznościowych.

Nieoficjalnie: 22-letni Oskar Szafarowicz kandydatem PiS do Sejmu

Zgodnie z informacjami, do których dotarli dziennikarze Wirtualnej Polski, zaledwie 22-letni Oskar Szafarowicz ma zostać przedstawiony Polakom jako jeden z kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu. Jest on znany głownie ze swojej działalności na rzecz partii, którą uprawia w mediach społecznościowych.

Oskar Szafarowicz powalczy o mandat poselski. Jak ustaliłem nieoficjalnie, działacz młodzieżówki ma wystartować w wyborach do Sejmu z ostatniego miejsca na liście PiS w okręgu sieradzkim – poinformował portal. Czy 22-latek ma szanse na zainteresowanie Polaków swoją osobą? Chodzi w szczególności o ludzi młodych.

Jest bardzo młody, ale mówi o nim od jakiegoś czasu niemal każdy Polak. Robi co może, aby zrobić wokół siebie szum i skutecznie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Obserwują go niemal wszyscy polscy dziennikarze z największych gazet i portali internetowych.

To on utworzył wraz z dwoma młodymi ludźmi profil o nazwie „Okiem Młodych„. Wygląda na to, że udało mu się zainteresować sobą kierownictwo PiS. Partia doceniła wszystko, co dla niej zrobił i chce dać mu miejsce na liście.

Szafarowicz aktywnie działa na rzecz PiS dostosowując swój przekaz do tego, co aktualnie jest w polskiej polityce popularne. Ostatnio bardzo często działacz pisowskiej młodzieżówki uderza w lidera Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska, co musiało spodobać się premierowi Morawieckiemu oraz prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Nieoficjalnie: 22-letni Oskar Szafarowicz kandydatem PiS do Sejmu

Media społecznościowe bez wątpienia stoją za sukcesem Oskara Szafarowicza. Prawo i Sprawiedliwość już dawno nie radzi sobie dobrze w internecie, dlatego władze partii musiały docenić starania młodzieńca, któremu szybko udało się dzięki prostemu przekazowi dotrzeć do ludzi w sieci. Wyręczył sztabowców PiS.

Mimo sukcesu, jaki 22-latek odniósł działając na rzecz partii, może liczyć jedynie na ostatnie miejsce na liście. Paradoksalnie jednak może się ono dla niego okazać zwycięskie, ponieważ jego nazwisko jest już znane. Czy Oskar rzeczywiście wystartuje w zbliżających się wyborach? PiS do tej pory nie ogłosiło oficjalnych list kandydatów

nauka języka polskiego jako obcego program

Efektywna nauka języka polskiego. Sprawdzone i innowacyjne sposoby

sopot policja wiadomości

Sopot. Policja weszła do domu 4-latka. Powodem interwencji wpis na Facebooku