w

Z OSTATNIEJ CHWILI: Borys Budka z PO pobity w galerii handlowej. W jakim jest stanie?

Na terenie Galerii Katowickiej doszło do pobicia polityka Platformy Obywatelskiej Borysa Budki. Szef klubu KO miał został zaatakowany w trakcie wysiadania z auta.

z ostatniej chwili

Jak poinformowały media, szef klubu Koalicji Obywatelskiej Borys Budka padł ofiarą pobicia. Do ataku na polityka doszło na parkingu podziemnym w Galerii Katowickiej, gdy wysiadał z samochodu. Jeden z działaczy Platformy Obywatelskiej ujawnił w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”, że Budkę uderzono oraz uszkodzono mu telefon.

Borys Budka pobity w Galerii Katowickiej. Szef klubu KO został zaatakowany na parkingu

W piątek krótko przed południem Borys Budka miał złożyć zawiadomienie dotyczące pobicia, do którego doszło na parkingu podziemnym w Galerii Katowickiej. Jak dowiadujemy się z mediów, sprawcą ataku na polityka opozycji był 47-letni mężczyzna, którego policja już zatrzymała.

Borys Budka jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej w Katowicach i startuje z 1. miejsca na liście. W tym samym okręgu z „jedynki” kandyduje również Mateusz Morawiecki. Budka miał być przez sprawcę najpierw zaatakowany słownie, a potem uderzony. Napastnik wyrwał też politykowi telefon i go uszkodził.

Tak wyglądają skutki szczucia i wykorzystywania języka przemocowego w walce politycznej! Dziś wszyscy jesteśmy z Tobą! Napastnicy nie mogą pozostać bezkarni – napisał w mediach społecznościowych Adam Bodnar. W wyniku zdarzenia poseł nie odniósł poważnych obrażeń.

koniec sieci 3g w polsce

Wszyscy Polacy będą musieli to zrobić. Inaczej całkowity koniec z dzwonieniem

zielona granica filmweb ocena zwiastun

„Zielona Granica” z fatalnymi ocenami. Komentarze na Filmwebie mówią wszystko