w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Jackowski o Polsce i wojnie. Niepokojące słowa o Morawieckim. „On już wie…”

Najbardziej rozpoznawalny w kraju wizjoner ponownie postanowił pochylić się nad najważniejszym tematem, który spędza Polakom sen z powiek.

jasnowidz jackowski morawiecki przyszłość premiera rozpad rządu pis najnowsze wizje
Fot. YouTube / Jasnowidz Jackowski Official (screen)

Krzysztof Jackowski – najbardziej znany jasnowidz w Polsce – przedstawił swoim miłośnikom kolejne wizje na temat konfliktu, który rozgrywa się od ponad roku w sąsiedztwie Polski. Tym razem postanowił skupić się nad wiedzą, jaką posiada na temat bezpieczeństwa naszego kraju szef rządu Mateusz Morawiecki.

Jackowski o Morawieckim: „To będzie nagłe, niespodziewane”

W swojej pracy Krzysztof Jackowski często angażuje się w poszukiwania zaginionych osób, współpracując z rodzinami oraz służbami. Jego zdolności rzekomo pomagają w odnalezieniu osób zaginionych oraz wyjaśnianiu okoliczności ich zniknięcia. Choć niektóre z jego przewidywań okazały się trafne, ma on sporo przeciwników.

Dzień bez czarnych proroctw dla Krzysztofa Jackowskiego z Człuchowa to dzień stracony. Niestety w takiej żyjemy obecnie rzeczywistości i chyba nikt nie liczy na to, że nagle zadzieją się cuda i sytuacja obróci się na naszą korzyść. Człuchowski wizjoner niestety nie widzi przyszłości naszego kraju w jasnych barwach.

Nasz narodowy Nostradamus postanowił skupić się na tym, czy naszemu krajowi też może grozić wojna z Rosją. W tej kwestii padło z jego ust wyraźne ostrzeżenie. Kilka dni temu przepowiadał na te wakacje krach gospodarczy, a już prosto z jego umysłu płyną do nas kolejne tragiczne wieści.

Morawiecki spodziewa się… – zaczął Jackowski, po czym zapadła chwila ciszy. Po chwili kontynuował wizję. – To, co nastąpi będzie nagłe i niespodziewane. On już wie, jakby to było zagrane, jakby miał świadomość, że nagle w Polsce pojawi się kilka bardzo ważnych osobistości ze świata – stwierdził jasnowidz z Człuchowa.

Niespodziewani goście, ważne decyzje, stan gotowości bojowej

Wydarzy się jakaś sytuacja nadzwyczajna. Kilka ważnych osób, prawdopodobnie z innego państwa, nagle zdecydują się przylecieć do Polski w ważnych kwestiach – ostrzegł Jackowski. W dalszej części zapowiedział, że w naszym kraju może dojść do spotkania w sprawie wypracowania pomysłu dotyczącego obronności.

Zdaniem wizjonera w naszym kraju sytuacja może dojrzeć do tego, by wprowadzić coś, co określił „stanem gotowości bojowej„. Dodatkowo decyzje te jak i wydarzenia wokół nich mają być podejmowane szybko i zdecydowanie. W tracie wizji Jackowski zobaczył, jak Polska stawia czoła zagrożeniu.

Widzę jakieś kontyngenty, jakby się coś miało wydarzyć. (…) Nasz kraj jest przygotowany na działania, ale nie u siebie – przyznał Jackowski. Nic więcej na ten temat nie dopowiedział pozostawiając widzów na YouTube z czarnymi myślami.

inflacja eksperci

Niemcy ostrzegli Polaków. Za moment będzie za późno, a polski rząd nadal milczy

klopsiki ikea klopsiki z ikei ikea meatballs at home recipe

Lubicie klopsiki z IKEA? Marka ujawniła, jak zrobić je samodzielnie w domu