w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Sensacyjne doniesienia o Kubie Wojewódzkim. Decyzja zapadła. To koniec

To prawdziwa sensacja dla widzów stacji TVN. Nieoczekiwanie Kuba Wojewódzki ogłosił, że żegna się z widzami. Ujawnił też, jaka jest tego przyczyna.

kuba wojewódzki show koniec programu
Czy to rzeczywiście koniec popularnego programu?; Fot. Instagram / kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki po 20 latach emisji jego programu w TVN abdykuje. To koniec tego popuarnego programu. Celebryta opublikował oficjalne pożegnanie na swoim Instagramie. – Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych – poinformował tajemniczo. Co się stało?

Kuba Wojewódzki Show. Koniec programu po 20 latach emisji

58-letni Kuba Wojewódzki nazywany przez widzów królem TVN-u (sam o sobie też tak mawiał) kończy karierę. Mimo rekordów popularności jego show, władze stacji postanowiły rozstać się z celebrytą. Klamka zapadła tuż po emisji ostatniego odcinka.

Nie da się ukryć, że to była mocna postać tej stacji, która nabijała oglądalność. Niestety celebryta jest osobą dość kontrowersyjną w słowach i czynach. Stacja długo tolerowała jego zachowanie, ale tym razem czara goryczy się wypełniła do tego stopnia, że króla wezwano na dywanik.

Język miał cięty i zawsze dzielił się swoimi przemyśleniami bez względu na to, czy mogły kogoś urazić, czy też nie. Nie owijał w bawełnę. Podobnie stało się w trakcie jednego z ostatnich odcinków „Dzień Dobry TVN„. Celebryta miał mocno krytykować koleżankę po fachu, Małgorzatę Rozenek. Stwierdził też, że to najśmieszniej ubrana Polka. Nie od dziś też wiadomo, że gwiazdy niezbyt się lubią.

Abdykacja króla TVN. Co dalej?

Jak informują media lifestylowe, Kuba Wojewódzki wylądował na dywaniku u samego Edwarda Miszczaka. Ten miał dać celebrycie ostrą reprymendę tuż po emisji ostatniego odcinka show Kuby.

W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż🤘 Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych😎🎬 – napisał celebryta na swoim Instagramie.

Informacji o dalszych planach nie ujawnił. Fanom pozostaje więc czekać.

Co ty koleżko wyprawiasz😮, ja zabraniam 😂👿 Tak się dzieje jak ktoś jest szczery, a prawda w oczy kole – napisała pod postem byłego już króla TVN jedna z fanek.

Kuba Wojewódzki ma swoje lata, bo urodził się w 1963 roku. To od dawna jedna z najbardziej wyrazistych i najpopularniejszych osób polskiego show-biznesu. Pracował dla wielu stacji telewizyjnych i radiowych, w tym w TVP, Polsacie oraz w TVN.

morawiecki mail dworczyk leaks nie mamy pieniędzy 500 plus polski ład

Wyciekł mail ze skrzynki premiera Morawieckiego. Treść jest niepokojąca

Tragiczna wiadomość. Zmarł wielki aktor. Za miesiąc obchodziłby urodziny