w

Wzruszająca historia. Znalazła zaginionego ojca… dzięki Facebookowi

Kobieta z Wielkiej Brytanii odnalazła dawno zaginionego ojca po 56 latach. A wszystko dzięki opcji „sugerowani znajomi” na Facebooku.

starszy człowiek

56-letnia Karen Harris nie miała dzieciństwa z prawdziwymi, biologicznymi rodzicami. Ci oddali ją bowiem do adopcji. Byli nastolatkami, a dziecko urodziło się poza związkiem małżeńskim. Było by to problemem w obecnych czasach, a co dopiero ponad 50 lat temu.

Harris szukała rodziców od osiągnięcia pełnoletności

Kiedy skończyła 18 lat, Harris skontaktowała się z agencją adopcyjną, która była zaangażowana w sprawę chcąc znaleźć swoich rodziców. Kobieta nie wiedziała nic o swojej biologicznej rodzinie i była ich bardzo ciekawa.

Dzięki informacjom pracownika socjalnego udało jej się znaleźć swoją biologiczną matkę… 10 lat później. Tuż po tym jak urodziła własne dziecko. Znalezienie ojca, który nie związał się z matką, okazało się znacznie trudniejsze.

Facebook pomógł znaleźć ojca

Wiedziała, że ​​jest elektrykiem z Croydon i nazywa się Trevor Sinden, ale mając do dyspozycji tak mało informacji, nie udało jej się go znaleźć. Aż do teraz… Harris zobaczyła go bowiem na Facebook w zakładce „sugerowani znajomi”.

Harris, która mieszka w Penryn w Kornwalii, sprawdziła, że Sinden mieszka 350 mil od niej w Kent. Po przejrzeniu jego profilu online zdała sobie sprawę, że to naprawdę może być jej ojciec. Odezwała się więc do niego i… zaczęło się. Dorośli rozmawiali ze sobą przez kilka tygodni zanim spotkali się na żywo. Oboje przyznali, że czuli jakby znali się całe życie.

Oboje są bardzo szczęśliwi

To takie surrealistyczne – powiedział 72-letni Sinden. – Szukałem w Internecie, ale nigdy nie mogłem jej znaleźć. Rozmawiamy ze sobą od niedawna, ale wydaje mi się, że dobrze się znamy.

Zaginiony ojciec i córka postanowili spotkać się mniej więcej w połowie drogi między Kornwalią a Kentem. Kiedy po raz pierwszy się zauważyli, przytulali się tak długo, że przechodzień powiedział: „mam nadzieję, że się znacie”.

Patrząc na rodzinę, która cię wychowała, jesteś naprawdę wdzięczny, że cię wychowali, ale nie masz poczucia przynależności – mówi Harris. – Teraz jestem spełniona. Znalazłam swoje biologiczne korzenie i pielęgnuję je. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że go znalazłam – dodała.

źródło: goodnewsnetwork

podatek za psa

Masz psa? Zapłacisz więcej… Nowe stawki!

film zenek zwiastun

ZENEK. Mamy zwiastun filmu o Martyniuku. Będzie się działo!