w

Biedronka rozda paczki ZA DARMO. Jak je otrzymać?

Największa polska sieć dyskontów regularnie zaskakuje nowymi pomysłami. Tym Biedronka może zyskać sobie kolejną rzeszę wiernych fanów.

sklep biedronka
Fot. Biedronka

Biedronka regularnie rozpieszcza swoich klientów, jednak teraz przygotowała coś wyjątkowego. To specjalne paczki powitalne dla dzieci, które przyjdą na świat w 2020 roku.

Akcja promocyjna marki Dada

Świeżo upieczeni rodzice otrzymają prosto do domu pieluszki, chusteczki nawilżane i papierowe patyczki do pielęgnacji marki Dada.

Jak możemy przeczytać w komunikacie prasowym, „Biedronka i Dada od lat są blisko polskich rodzin i wspierają rodziców w pielęgnacji ich maluszków. Teraz sieć sklepów i popularna marka artykułów dziecięcych robią kolejny krok”.

Kto może otrzymać paczkę?

Akcja skierowana jest również do przyszłych rodziców, którzy oczekują przyjścia na świat maluszka jeszcze w tym roku. Już teraz mogą zarejestrować się na stronie, a później, po narodzinach potwierdzić swoje dane i otrzymać prezent powitalny od Dady.

POLECAMY:
HIT internetu! Mamy nagranie z zadymy w Biedronce

Już od 3 lutego br., każdy rodzic dziecka urodzonego w Polsce w 2020 roku może zarejestrować się na stronie www.dadaclub.pl, aby otrzymać powitalną paczkę Dada zupełnie za darmo. Partnerem logistycznym akcji jest Poczta Polska, która dostarczy prezenty prosto do domu.

Co zawierać będzie „Powitalna paczka Dada”?

W przesyłce adresaci znajdą produkty, których nie może zabraknąć w żadnej wyprawce dla malucha.

To:

– nowe pieluszki Extra Care z technologią superchłonnych kanalików w rozmiarze 2 mini (3-6 kg). Pieluszki te dwukrotnie szybciej wchłaniają wilgoć. Gwarantują w ten sposób spokojny sen w nocy oraz nieprzerwaną zabawę w dzień;

– chusteczki nawilżane Dada Sensitive do skóry wrażliwej;

– patyczki higieniczne Dada w 100% wykonane z bawełny.

Produkty pomogą zatroszczyć się o wrażliwą skórę każdego niemowlaka w pierwszych dniach i miesiącach jego życia.

25-lecie Biedronki

„Paczka powitalna Dada” to jeden z elementów obchodów 25-lecia sieci sklepów. W komunikacie możemy przeczytać, że dyskont chce dzielić radość klientów w ważnych momentach ich życia.

 

Paczka powitalna Dada to inicjatywa, z której jesteśmy szczególnie dumni. Marka Dada cieszy się zaufaniem tysięcy rodzin w Polsce, a dzięki nowemu programowi możemy być jeszcze bliżej radosnych chwil narodzin. Naszą misją jest wspieranie rodziców oraz ich pociech, dlatego mamy nadzieję, że nasza paczka sprawi przyjemność wszystkim tym, do których trafi i ułatwi pierwsze wspólne chwile z dzieckiem – powiedziała Agata Maj, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka.

źródło: Biuro Prasowe Biedronki

Zobacz także:

kotka

[TYLKO DLA DOROSŁYCH] Ogromny akt bestialstwa! Podpalona kotka cierpi

kobieta smutna bank millennium

Wielkie zwolnienia w dużym banku. Zniknie także wiele placówek