w

Co za akcja. Pizzeria umieściła zdjęcia psów do adopcji na pudełkach

Mamy 2020 r., a ludzie nadal wpadają na bardzo proste, a genialne pomysły. To pudełka pizzy wraz z psami do adopcji. A dokładniej ulotkami na ich temat.

pudełka pizzy z psami just pizza
Fot. YouTube

W tej pizzerii do pudełek pizzy dołączono ulotki ze zdjęciami zwierząt z schroniska. Wszystko aby zachęcić ludzi do adopcji.

Pudełka pizzy z psami. O co chodzi?

Pizzeria zastanawiała się nad tym, co zrobić, aby pomóc w adopcji zwierząt ze schronisk.

Restauracja Just Pizza and Wings Co. w Amherst w końcu nawiązała współpracę z ośrodkiem adopcyjnym dla zwierząt Niagara SPCA, aby dołączyć ulotki ze zdjęciami psów ze schroniska do pudełek pizzy.

Jeśli słodkie zdjęcia nie wystarczą, aby osłodzić ofertę potencjalnym nabywcom, Just Pizza zaoferowała również rozdanie bonów podarunkowych o wartości 50 dolarów każdemu, kto adoptuje psa ze schroniska.

Pudełka pizzy z psami. Szybki sukces akcji

Od czasu opublikowania informacji o inicjatywie na Facebooku schronisko otrzymało wsparcie klientów, krajowych serwisów informacyjnych i użytkowników mediów społecznościowych.

Mieliśmy ogromne zainteresowanie i wsparcie ze strony społeczności i spoza niej, odkąd historia stała się popularna” – powiedziała CNN koordynatorka wydarzenia SPCA, Kimberly LaRussa.

Wiele osób chce zamówić pizzę tylko po to, by zrobić zdjęcie psa ze schroniska, inne pizzerie zaoferowały ulotki na swoich pudełkach po pizzy, a tak wiele osób otagowało swoich przyjaciół i rodzinę”.

 

Co ważniejsze, projekt już okazał się sukcesem. 6-miesięcznego szczeniaka zabrano ze schroniska zaledwie jeden dzień po dołączeniu jego zdjęcia do pierwszej partii ulotek z pizzą.

Pizzeria ma kolejne plany

Obecnie pizzeria próbuje zebrać pieniądze na schronisko, sprzedając koszulki „Pizza + Pups” przez ograniczony czas.

Just Pizza pomaga także innym lokalnym pizzeriom we wdrażaniu podobnych inicjatyw w ich własnych restauracjach. Oznacza to, że projekt nie jest formą promocji, skoro chcą pomóc konkurencji.

Pracownicy tej pizzerii mają nadzieję, że pomoże to wielu zwierzętom w całym kraju w znalezieniu domu na zawsze.

źródło: goodnewsnetwork

Zobacz także:

paweł dudek czadoman

Paweł Dudek – kim jest uczestnik “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

koronawirus a sezonowość

Złe wieści dla Polski. Znamy najlepszą temperaturę dla rozwoju wirusa