w

Co za akcja. Pizzeria umieściła zdjęcia psów do adopcji na pudełkach

Mamy 2020 r., a ludzie nadal wpadają na bardzo proste, a genialne pomysły. To pudełka pizzy wraz z psami do adopcji. A dokładniej ulotkami na ich temat.

pudełka pizzy z psami just pizza
Fot. YouTube

W tej pizzerii do pudełek pizzy dołączono ulotki ze zdjęciami zwierząt z schroniska. Wszystko aby zachęcić ludzi do adopcji.

Pudełka pizzy z psami. O co chodzi?

Pizzeria zastanawiała się nad tym, co zrobić, aby pomóc w adopcji zwierząt ze schronisk.

Restauracja Just Pizza and Wings Co. w Amherst w końcu nawiązała współpracę z ośrodkiem adopcyjnym dla zwierząt Niagara SPCA, aby dołączyć ulotki ze zdjęciami psów ze schroniska do pudełek pizzy.

POLECAMY:
Uratowano 80 psów! Przetrzymywano je w skandalicznych warunkach

Jeśli słodkie zdjęcia nie wystarczą, aby osłodzić ofertę potencjalnym nabywcom, Just Pizza zaoferowała również rozdanie bonów podarunkowych o wartości 50 dolarów każdemu, kto adoptuje psa ze schroniska.

Pudełka pizzy z psami. Szybki sukces akcji

Od czasu opublikowania informacji o inicjatywie na Facebooku schronisko otrzymało wsparcie klientów, krajowych serwisów informacyjnych i użytkowników mediów społecznościowych.

Mieliśmy ogromne zainteresowanie i wsparcie ze strony społeczności i spoza niej, odkąd historia stała się popularna” – powiedziała CNN koordynatorka wydarzenia SPCA, Kimberly LaRussa.

POLECAMY:
UROCZE ZDJĘCIA: Dzielny pies ocalił uroczą koalę od śmierci z zimna

Wiele osób chce zamówić pizzę tylko po to, by zrobić zdjęcie psa ze schroniska, inne pizzerie zaoferowały ulotki na swoich pudełkach po pizzy, a tak wiele osób otagowało swoich przyjaciół i rodzinę”.

 

Co ważniejsze, projekt już okazał się sukcesem. 6-miesięcznego szczeniaka zabrano ze schroniska zaledwie jeden dzień po dołączeniu jego zdjęcia do pierwszej partii ulotek z pizzą.

Pizzeria ma kolejne plany

Obecnie pizzeria próbuje zebrać pieniądze na schronisko, sprzedając koszulki „Pizza + Pups” przez ograniczony czas.

POLECAMY:
Ten labrador codziennie jeździ autobusem do parku dla psów. Sam

Just Pizza pomaga także innym lokalnym pizzeriom we wdrażaniu podobnych inicjatyw w ich własnych restauracjach. Oznacza to, że projekt nie jest formą promocji, skoro chcą pomóc konkurencji.

Pracownicy tej pizzerii mają nadzieję, że pomoże to wielu zwierzętom w całym kraju w znalezieniu domu na zawsze.

źródło: goodnewsnetwork

Zobacz także:

paweł dudek czadoman

Paweł Dudek – kim jest uczestnik “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

koronawirus a sezonowość

Złe wieści dla Polski. Znamy najlepszą temperaturę dla rozwoju wirusa