w , ,

Najlepsze seriale dla młodzieży. Co jest warte obejrzenia?

Są takie produkcje, które są skierowane do konkretnej grupy docelowej, chociaż nigdzie nie jest tak napisane. Najczęściej tą grupą docelową jest młodzież.

najlepsze seriale dla młodzieży netflix vod cda zalukaj

Są takie produkcje, które są skierowane do konkretnej grupy docelowej, chociaż nigdzie nie jest tak napisane. Najczęściej tą grupą docelową jest młodzież. Powstaje wiele wspaniałych seriali, którymi mogą zając sobie czas.

Niektóre z tych seriali mają nawet pewne walory edukacyjne. W innych pokazana jest siła przyjaźni, a w jeszcze innych pojawiają się ważne morały. Wybraliśmy kilka najlepszych, naszym zdaniem, seriali dla młodzieży, które warto obejrzeć. Większość z nich dostępna jest na platformie Netflix.

Pretty Little Liars

Amerykański serial, który powstał na podstawie książek Sary Shepard. Wszystko dzieje się w miasteczku Rosewood w Pensylwanii. Piątka przyjaciółek spotyka się w stodole, aby spędzić ze sobą czas i trochę się zabawić. Nieoczekiwanie jedna z nich ginie. Alison nagle znika bez śladu. Z początku przyjaciółki traktują to jako żart, ale sprawa robi się poważniejsza.

Później przenosimy się w czasie. Rok później nie ma już paczki przyjaciółek, a Alison nadal jest uznana za zaginioną. Pewnego dnia przypadkowo ktoś trafia na jej ciało… Dziewczyny znowu się do siebie zbliżają, a zacieśnić ich więzi ma „A„, od której dostają SMS-a niedługo po tym, jak wracają do szkoły. Wszystko nasila się po pogrzebie Alison.

To dopiero początek ich kłopotów, bo „A” zna każdy ich sekret. Czy to możliwe, aby była to ich dawna przyjaciółka? Ale w końcu nie żyje… Pamiętajcie, że w „Pretty Little Liars” („Słodkie kłamstewka” – polski tytuł) nic nie jest takim, jakim się wydaje. Ten i inne seriale online CW można oglądać jedynie w telewizji. Obecnie PLL nie jest dostępne na żadnej platformie streamingowej.

Sex Education

Serial „Sex Education” to opowieść o Otisie, który jest prawiczkiem. Mieszka ze swoją matką, która z zawodu jest seksuolożką. W gabinecie, pod pokojem chłopaka, prowadzi swoje terapie. Otis podsłuchuje tego przez dziurę w podłodze. Nadmiar informacji o tym, jakie życie erotyczne mają inni ludzie sprawia, że Otis zaczyna mieć problemy z własną seksualnością.

W dodatku potęguje to trauma, która spowodowana jest odejściem od nich jego ojca. Wszystko zmienia się, kiedy poznaje Maeve. Ona kompletnie odmieni jego spojrzenie na seks i seksualność. W dobie, kiedy mało mamy rzetelnych informacji o edukacji seksualnej – ten serial może być dla młodzieży wybawieniem.

Riverdale

Serial, który powstał w oparciu o komiksy Archie Comics. Akcja dzieje się w małej miejscowości Riverdale. Miasteczkiem wstrząsa informacja o zaginięciu nastolatka z wpływowej i szanowanej rodziny. Kiedy Jason zostaje znaleziony martwy – życie mieszkańców całkowicie się zmienia.

POLECAMY:
Netflix czerwiec 2020. Najciekawsze filmy i seriale. Co warto oglądać?

Archie, Betty, Jughead i nowa uczennica Veronica łączą siły, aby odkryć tożsamość zabójcy. W końcu nikt nie jest bezpieczny, kiedy on jest na wolności. W „Riverdale” jest mnóstwo mrocznych dziwactw, niebezpiecznych tajemnic i głęboko skrywanych sekretów…

A wy? Jakie seriale dla młodzieży lubicie oglądać? A może jednak zostawiacie je właśnie dla młodszych widzów i wolicie inne produkcje? Koniecznie powiedzcie co teraz oglądacie.

SPOKEO – wiele projektów Piotra Sochana

Piotr Sochan to właściciel rosnącej firmy SPOKEO, która tworzy strony internetowe. Ich obszar działania jest bardzo szeroki, tematyka różna, ale cel jeden – serwisy internetowe mają pomagać użytkownikom sieci i wpływać na ich życie realne.

Do ich najpopularniejszych serwisów możemy zaliczyć Pinbook.pl, pracaonline.net, infonumer.pl czy i-mobi.pl. Każda z nich działa w innym obszarze, ale każda jest przydatna dla potencjalnego użytkownika Internetu. Jak one działają i czym są? Sprawdźcie wszystkie projekty SPOKEO:

    • Pinbook.pl – strona z serialami i filmami. Znajdziecie tutaj mnóstwo opisów różnorakich produkcji, zarówno tych filmowych, jak i telewizyjnych. Baza jest naprawdę ogromna, a wszystko jest przejrzyste i czytelne dla użytkownika. Uzupełnione jest to filmografiami, plotkami i newsami ze świata technologii. Możecie poczytać zarówno o aplikacjach, kodach do gier, a jeśli dość będziecie mieli czytania – obejrzycie tam krótkie i zabawne filmiki w specjalnym dziale wideo. Sprawdzicie nawet program TV i repertuar kin!
    • Infonumer.pl – strona, która pozwoli każdemu na sprawdzenie dowolnego nieznanego numeru. Wystarczy wpisać go w określone miejsce na stronie, a w odpowiedzi na to dostajemy specjalny raport z opiniami, komentarzami i ocenami dotyczącymi danego numeru. I gotowe! Na tej podstawie możemy podjąć decyzję, czy chcemy odbierać telefon, czy też wolimy zablokować numer. Pamiętajcie – jeśli macie jakąkolwiek wiedzę na temat danego numeru, wystarczy, że dodacie swój komentarz, by pomóc innym
    • I-mobi – strona, która pozwala na lokalizację każdego telefonu, na którym zainstalowana zostanie specjalna aplikacja śledząca. Wystarczy założyć konto, opłacić dostęp, zainstalować aplikację na telefonie, który ma być śledzony i gotowe. W panelu dostajemy mapę z dokładną lokalizacją, co do jednego metra. Koniec z szarganiem sobie nerwów i martwieniem się na zapas. Wszystko widać jak na dłoni. W dodatku dostajemy możliwość pobrania SMS-ów i połączeń wychodzących i przychodzących.
    • Praca online net – jak sama nazwa wskazuje, to serwis z pracą online. Czyli pracą, którą możecie wykonywać zdalnie, w domu, dodatkowo. To również wiele wyselekcjonowanych ofert z pracą chałupniczą. Nigdzie indziej nie znajdziecie takich ofert pracy! Warto zarejestrować się na tym serwisie. Miejcie to w pamięci.

To nie koniec serwisów od SPOKEO. Sprawdźcie na ich stronie co jeszcze mają do zaoferowania. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

adam bodnar kadencja koniec rzecznik praw obywatelskich

Adam Bodnar kończy kadencję. Nowy RPO będzie miał co robić

joanna przetakiewicz hejt akcja kobiety wiek instagram

Joanna Przetakiewicz: Polki boją się być szczęśliwe