w

KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Robert Lewandowski cały we łzach. Przerwał wywiad prosząc o przerwę

Robert Lewandowski nie krył wczoraj ogromnego wzruszenia po tym, jak jego drużyna zwyciężyła w finale Ligi Mistrzów (1:0).

robert lewandowski ojciec lewandowskiego łzy wywiad liga mistrzów
Fot.: Screenshot / Twitter

Robert Lewandowski nie krył wczoraj ogromnego wzruszenia po tym, jak jego drużyna zwyciężyła w finale Ligi Mistrzów (1:0). Piłkarz zdobył w końcu upragnione trofeum. Podczas wywiadu po meczu nie potrafił powstrzymać łez i nie mógł mówić.

Robert Lewandowski zalał się łza wspominając ojca

To był niesamowity triumf i chyba najlepszy piłkarski sezon, jaki ma za sobą Robert Lewandowski. W niedzielny wieczór sięgnął w swej karierze po najbardziej cenny puchar w piłce nożnej na klubowym poziomie. „Lewy” zdobył łącznie 15 goli golami i dodatkowo stał się królem strzelców tych prestiżowych rozgrywek.

POLECAMY:
Robert Lewandowski dostał nowe auto. Jest tylko jeden problem

Wzruszające jednak były chwile tuż po meczu, kiedy Robert udzielał wywiadu. Głos mu się łamał do tego stopnia, że na chwilę wprost przerwał rozmowę. Potem polały się łzy, a jego oczy były całe czerwone.

Liga Mistrzów i ogromne emocje

Tak ogromne emocje, które towarzyszyły naszemu wybitnemu piłkarzowi, pokazały kamery na całym świecie. Zasmucony Neymar (piłkarz drużyny przeciwnej), a tuż obok nasz Robert, obściskiwany przez kolegów z drużyny. Dlatego takie obrazki na pewno zapadną w pamięć fanom piłki na długo.

Dziękuję wszystkim, którzy mi kibicowali i wierzyli, że mi się uda. Dzięki ich wsparciu było łatwiej. Całe życie grałem dla kibiców, staram się dawać im radość przez strzelanie goli, wygrywanie – podkreślił na gorąco Lewandowski.

Ojciec Lewandowskiego – dedykacja

W Roberta wypowiedzi znalazło się też miejsce wyjątkowe na osobistą dedykację.

Ten puchar dedykuję mojej rodzinie – żonie, dzieciom i mojemu zmarłemu tacie, który patrzył na mnie z góry – wyliczył polski napastnik. W tym momencie jego oczy stały się czerwone, a łzy polały się na policzki. „Lewy” poprosił o chwilę przerwy.

POLECAMY:
Lewandowska oszukuje swoich fanów? „Słabo Aniu…”

Dla Roberta Lewandowskiego było to pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Siedem lat temu roku z Borussią Dortmund grał już w finale, ale wtedy jego drużyna przegrała. Dlatego wczorajszy wieczór był wybitny. Klub „Lewego” zdobył i potrójną koronę, i Puchar Niemiec.

Źródło: Twitter, Wirtualna Polska

julia tymoszenko koronawirus szpital stan ciężki

Julia Tymoszenko z koronawirusem. Jest w stanie krytycznym

jarosław kaczyński zioło zielarka znachor zdrowie wiek prezes pis

Jarosław Kaczyński zażywa mikstur od zielarki? Lekarze go ostrzegają