w

Putin choruje i ma sobowtóra? Szokujące ustalenia. „Naprawdę jest na progu śmierci”

Mnożą się spekulacje po spotkaniu rosyjskiego dyktatora z Kim Dzong Unem. Analitycy zastanawiają się, czy Putin jest chory, a inni wątpią, że w ogóle żyje.

choroba putina
Fot. YouTube / Sky News Australia

W Moskwie doszło w końcu do zapowiadanego od dawna spotkania przywódcy Korei Północnej – Kim Dzong Una – z rosyjskim dyktatorem Władimirem Putinem. Jednym z tematów rozmów był zakup amunicji, ponieważ Rosji zaczyna brakować zasobów do prowadzenia wojny na Ukrainie.

Czy Putin w ogóle jeszcze żyje? Mnożą się wątpliwości po spotkaniu z Kim Dzong Unem

Nie tylko od momentu wybuchu wojny na Ukrainie, ale od wielu dekad specjaliści znający się na mowie ciała analizują to, jak zachowuje się Władimir Putin. Po ostatnim spotkaniu rosyjskiego prezydenta z przywódcą Korei Północnej mają oni jeszcze więcej wątpliwości niż wcześniej.

Część z nich zgodnie przyznaje, że Władimir Putin jest podczas publicznych wystąpień coraz częściej zastępowany przez sobowtóra. Wizyta Kim Dzong Una tylko ich utwierdziła w przekonaniu, że po niemal dwóch latach wojny na Ukrainie mamy do czynienia z Putinem słabym i całkowicie zdominowanym.

Niektórzy z ekspertów idą o wiele dalej w swoich przypuszczeniach i przyznają, że może być tak, że prawdziwego Władimira Putina nie widzimy już od bardzo dawna. Specjaliści od mowy ciała i psychologii przyglądali się prezydentowi Rosji na dostępnych przekazach relacjonujących wizytę przywódcy Korei Północnej w Moskwie.

Wniosek, który się nasuwa, jest prosty. Putin jest wyjątkowo słaby i niepewny. Nie zachowuje się tak, jak zdołał nas do tego przyzwyczaić. Profesor Anthony Glees na łamach portalu „Daily Star” stwierdził z kolei, że prawdopodobnie „oglądaliśmy dublera, a prawdziwy Putin może być teraz bełkoczącym wrakiem w kaftanie bezpieczeństwa„.

Jeśli Putin umrze, na pewno dowiemy się o tym szybko

Eksperci jednogłośnie też stwierdzili, że mamy do czynienia z reżimami, a te uwielbiają okłamywać cały świat. Dlatego nie można wierzyć bezgraniczne w żadne przekazy – ani w te, że Putin jest zdrowy i w świetnej formie, jak i w te, które mówią o jego utajnionych śmiertelnych chorobach.

Nie tak dawno głośno było w mediach na całym świecie, że Putin ma raka trzustki. Gdyby tak było, zapewne dawno byśmy już go nie oglądali. Są jednak osoby, które nadal uważają, że Putina już nie ma i wszystkie jego oblicza, jakie oglądamy, to sobowtóry.

Putin naprawdę jest na progu śmierci. Gdy tylko umrze, dowiemy się o tym w ciągu kilku godzin. Nikt nie będzie tego ukrywał – skomentował z kolei Walerij Sołowiej, znany rosyjski politolog, profesor i dziekan Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych.

Czy w Moskwie w ostatnich dniach Kim Dzong Unem spotkał się zatem z człowiekiem udającym Putina? Po jego wizycie pojawiły się plotki, że Putin nie pojawił się publicznie mniej więcej od 2020 roku. Odważniejsi twierdzą, że nie przeżyje on do jesieni 2023 roku.

majonez kielecki memy

Majonez Kielecki to jedyny majonez, który ma swoje święto. Obchodzimy je 15 września

hanna lis 2023

Hanna Lis miała poważny wypadek. Cała się połamała. „Nie jestem w stanie wyjść na spacer”