w ,

KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Tajemnicze ślady na głowie Kim Dzong Una. Co ukrywa przed światem komunistyczny dyktator?

Czy dyktator z Korei Północnej może cierpieć na poważną chorobę, o której świat nie wie? Wiele na to wskazuje. Na jego głowie zauważono dziwne ślady.

kim dzong un choroba
Fot. Twitter / NK NEWS

W trakcie analizy ostatnich zdjęć z publicznych wystąpień komunistycznego dyktatora zauważono na jego karku tajemnicze ślady po ukłuciach. Mogą one świadczyć o nieujawnionej dotąd chorobie lub przebytej operacji.

Kim Dzong Un. Choroba coraz mocniej go dotyka?

Na głowie dyktatora Korei Północnej zauważone zostały tajemnicze czarne ślady wskazujące na ukłucia. Jedni bagatelizują sprawę i uważają, że to jedynie siniaki po zastrzykach. Media donosiły, że dyktator cierpi na chroniczne przypadłości i zastrzyki miały być metodą na opanowanie objawów.

Jak czytamy w doniesieniach prasowych, widoczne na głowie Kima ślady mają również różne kolory i czasami pojawiają się w innych miejscach na ciele, co może wskazywać na to, że dyktator przyjmuje zastrzyki regularnie. Plotki na ten temat krążą od dawna.

Według publicystów śledzących życie Kima mogą to być ślady po wstrzykiwaniu preparatów zawierających przeciwzapalne środki łagodzące uciążliwy ból stawów. Jako dowód wskazuje się podobne ślady u tego typu chorych w zwykłych szpitalach. Są też tacy, którzy twierdzą, że dyktator może być uzależniony od leków.

Tajemnicze ślady na głowie dyktatora

Przyjmowane przez dyktatora z Korei Północnej specyfiki mają poprawić jego kondycję i są niezbędne w utrzymywaniu w oczach narodu wizerunku w pełni zdrowego i w pełni sił przywódcy. Jak widać nie zawsze się to udaje, a spekulacje się mnożą.

Eksperci twierdzą, że mimo cały czas młodego wieku, Kim Dzong Un rzadziej pokazuje się publicznie, a przemieszczając się robi wyraźnie krótkie kroki.

Źródło: mirror.co.uk

krzysztof krawczyk grób ewa krawczyk cierpienie leki super express wywiad tvp

Ewa Krawczyk o sposobie na ból po śmierci męża. „Bez tego bym sobie nie poradziła”

putin nieuleczalnie chory choroba putina

Niesamowite! Rosjanie uciekają, Putin w panice. Polskie czołgi na czele. Czy to koniec wojny?