w

Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu. Pierwsze tak odważne zdjęcie

Małgorzata Rozenek postanowiła zrobić odważny krok i wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie bez grama makijażu.

małgorzata rozenek bez makijażu henio dziecko instagram
Fot. Instagram / m_rozenek

Małgorzata Rozenek postanowiła zrobić odważny krok i wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie bez grama makijażu. Teraz jest ono szeroko komentowane, bo takiej twarzy celebrytki jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć.

Małgorzata Rozenek bez makijażu. „Jest Pani piękna!”

Celebrytka nawet jeśli malowała się oszczędnie, to miała na sobie chociaż krem czy podkład. Tym razem jednak postanowiła iść na całość i na jej twarzy nie ma żadnego kosmetyku. Gwiazda ma ponad 40 lat, więc fani myślą, że też nie wszystko powinno się w sieci pokazywać.

POLECAMY:
Małgorzata Rozenek. Niepokojące zdjęcie i wołanie o pomoc

Osoby obserwujące profil Rozenek na Instagramie zostali zaskoczeni. Okazało się, że gwiazda wygląda jednak nieco starzej, niż widzimy na okładkach pism czy retuszowanych zdjęciach. Biorąc jednak pod uwagę całkowity brak makijażu, nie jest źle i niejedna kobieta na pewno marzy o takim wyglądzie.

Macierzyństwo miało wpływ na urodę?

Większa część fanów Małgorzaty Rozenek uznała jednak, że urodzenie dziecka przysłużyło się jej urodzie. Inni uważają, że celebrytka wręcz na nowo rozkwitła. Na nowym zdjęciu Rozenek została uwieczniona wraz z synem Heniem. Wygląda na bardzo zadowoloną i uśmiechniętą. Zabawia się stópkami swojego synka, którego nazywa Dzidziusiem Majdana i Henrykiem Walecznym.

małgorzata rozenek bez makijażu henio
Fot. Instagram / m_rozenek

Prowadząca program „Projekt Lady” nie skradła jednak serc obserwujących tak, jak zrobił to właśnie malutki Henio. Mamy niepowtarzalną okazję zobaczyć, jak wygląda radosny poranek w rodzinie Majdanów. „Stanowczo wolę Panią w takim wydaniu, bez całego tego makijażu. Wygląda Pani kwitnąco!” – napisała pod zdjęciem jedna z internautek.

Wiele kobiet by chciało tak wyglądać

Bez wątpienia widać na twarzy gwiazdy zmarszczki. Biorąc jednak pod uwagę wiek Małgorzata Rozenek wygląda wciąż niewiarygodnie dobrze. Co robi, że trzyma taką formę? To nie tylko odpowiednia dieta i aktywność fizyczna, ale też kosmetyczne zabiegi, których nie ukrywa. Mimo to wciąż wygląda dobrze i naturalnie, czego wiele kobiet w Polsce może jej tylko pozazdrościć.

Źródło: Instagram / Małgorzata Rozenek

kim dzong un w śpiączce śpiączka zdrowie dyktatora nie żyje korea północna

Kim Dzong Un w śpiączce? Dziwne wieści z Korei Północnej

podatek deszcz deszczówka 1350

Podatek od deszczu w górę? Rząd chce drastycznej podwyżki