w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF

500 plus dla Jarosława Kaczyńskiego? „Poprawa losu opozycjonisty”

500 plus dla Jarosława Kaczyńskiego? Jak wiadomo, prezes PiS nie ma dzieci. Mimo to pojawił się pomysł, że i on dostanie swoje 500 plus.

500 plus dla kaczyńskiego działacz podziemia opozycjonista dodatek 500+

500 plus dla Jarosława Kaczyńskiego? Jak wiadomo, prezes PiS nie ma dzieci. Mimo to pojawił się pomysł, że i on dostanie swoje 500 plus.

500 plus dla prezesa PiS. Pomysł nie wszystkim się podoba

Prezes Prawa i Sprawiedliwości może dostać od ZUS wsparcie finansowe w postaci 500 plus. Można zapytać w tym momencie – za co, skoro Kaczyński nie ma dzieci? Czy to nagroda za to, że zaprowadził porządek i uratował Zjednoczoną Prawicę?

ZUS planuje dać Jarosławowi Kaczyńskiemu specjalne 500plus. Ma być to dodatek do tzw. emerytury bohatera walki z komunizmem. Nie tak dawno, bo w sierpniu br., 141 byłych opozycjonistów i osób zasłużonych obalających komunizm w Polsce, zaapelowało do poprawy losu działaczy podziemia. Jak wiadomo osoby te z reguły żyją od pierwszego do pierwszego.

Niskie świadczenia zasłużonych działaczy mają być podniesione. Wśród nich jest legenda, czyli Jarosław Kaczyński. ZUS na mocy ustawy, którą rząd już przyjął, uzna okres działalności w podziemiu jako okres składkowy.

POLECAMY:
Zjednoczona Prawica uratowana. Kaczyński: „Mamy dla Polaków radosną nowinę”

Dodatek dla zasłużonych działaczy podziemia komunistycznego

Dzięki temu Zakład Ubezpieczeń Społecznych będzie mógł przeliczyć emeryturę prezesa PiS i podwyższyć jego comiesięczne świadczenie. Ustawa obecnie jest w Senacie, ale jej uchwalenie to kwestia czasu, bo gdy dokument trafi do Sejmu, większość go przegłosuje.

POLECAMY:
500 plus będzie odbierane? Szczere słowa polityka PiS

Prezydent Andrzej Duda ma już rozgrzany długopis i ma nadzieję, że uda się wszystko podpisać do 10 listopada, czyli do 40. rocznicy utworzenia Solidarności. Jarosław Kaczyński będzie mógł zatem ubiegać się o status działacza opozycji, co spowoduje, że dostanie za to swoje 500 zł.

Kaczyński wchodzi do rządu i dostanie więcej

Wspomniany dodatek będzie tylko kolejnym, na który może liczyć prezes Prawa i Sprawiedliwości. Wejście Kaczyńskiego do rządu – jak już pisaliśmy – wiąże się ze zwiększeniem uposażenia. Wcześniej wszyscy przewidywali, że zastąpi Morawieckiego na fotelu premiera i zaprowadzi porządek. Dostanie jednak tekę wicepremiera w rządzie Zjednoczonej Prawicy.

POLECAMY:
Kuzyn Kaczyńskiego ujawnił plany prezesa PiS. Opozycja załamana

Źródło: Super Express, Wirtualna Polska, Twitter

lokaty bankowe 2020 bez konta pko santander oprocentowanie niskie epidemia

Lokaty bankowe to strata. Polacy wycofali z nich już ponad 64 mld zł

wycena nieruchomości online cennik toruń gdańsk warszawa rzeczoznawca

Wycena nieruchomości online? Można to już zrobić szybko i tanio