w ,

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

500 plus będzie odbierane? Szczere słowa polityka PiS

500 plus to flagowy program Prawa i Sprawiedliwości. Czołowy polityk PiS powiedział coś, co niektórych beneficjentów powinno zelektryzować.

500 plus koniec programu koronawirus likwidacja programu rodzina 500+

500 plus to flagowy program Prawa i Sprawiedliwości. Kryzys finansów związany z koronawirusem zwiększa dziurę w budżecie, dlatego rząd szuka oszczędności. Czołowy polityk PiS powiedział coś, co niektórych beneficjentów powinno zelektryzować.

„Program 500 plus wymaga modyfikacji”

W bardzo szczerych słowach wypowiedział się prominentny polityk Prawa i Sprawiedliwości na temat programu 500+. Gdy w kasie państwowej pusto, pieniędzy rząd poszuka wszędzie, gdzie to możliwe. Tadeusz Cymański stwierdził, że „nieporozumieniem jest kierowanie środków publicznych na ten cel do ludzi bardzo bogatych”.

POLECAMY:
500 plus i trzynasta emerytura do likwidacji? Trzeba ratować gospodarkę

Cymański ocenił w Radiu Zet, że Program 500+ niewątpliwie jest „perłą w koronie” tego rządu. Perła ta jednak – jego zdaniem – wymaga doszlifowania.

burbonik google news

Mam trochę różnych, krytycznych uwag do tego programu, który powinien być modyfikowany, sprawdzany, monitorowany – zaznaczył Tadeusz Cymański.  Zdaniem polityka publiczne pieniądze na ten cel powinny być kierowane tylko do ludzi, którzy rzeczywiście są w kiepskiej sytuacji materialnej. Czy to znak, że 500+ będzie odbierane?

Rząd chce zasypać wyrwy w finansach publicznych

Polityk Prawa i Sprawiedliwości uważa, że progi dochodowe powinny być zmodyfikowane nie tylko w przypadku programu Rodzina 500+, ale także przy każdych innych świadczeniach społecznych. Wiadomo więc, skąd rząd może chcieć wziąć pieniądze na zasypanie dziur w budżecie spowodowanych wybuchem epidemii koronawirusa.

POLECAMY:
500 plus urośnie dwukrotnie! Rodziny znów się obłowią

Rządowy program wsparcia dla rodzin Rodzina 500+ ruszył 1 kwietnia 2016 r. Dla mniej zamożnych rodzin to prawdziwy zastrzyk gotówki, który przeznaczany jest na bieżące potrzeby związane z wychowaniem i wykształceniem. Dlatego jest on dla rodzin tak istotny.

Koronawirus w Polsce a nowe 500 plus: Czy świadczenia są zagrożone? Czy 500 plus się skończy?

Coraz więcej osób z dziećmi zadaje sobie to pytanie po tym, jak rząd zapowiedział przygotowanie szerokiego planu wsparcia dla firm (Tarcza Antykryzysowa). Wiąże się to z potężnymi wydatkami, dlatego rodzice martwią się, czy nie wpłynie to negatywnie na ich świadczenia socjalne.

Premier Mateusz Morawiecki zapewnił jednak, że nie istnieją powody do obaw, a środki przeznaczone na wypłatę 500+ są zabezpieczone. Wszelkie wątpliwości co do wypłaty świadczeń rozwiał też minister rodziny, pracy i polityki społecznej.

POLECAMY:
Będzie 500 plus dla kolejnej grupy obywateli. Kto je dostanie?

Chciałabym z tego miejsca przede wszystkim zapewnić, że świadczenia, które zostały przez nas wprowadzone, a więc program Rodzina 500+ w pełni będzie realizowany. Programy takie jak Dobry Start będą realizowane  – czytamy na stronie Radia Zet.

Źródło: Gazeta Prawna, Gazeta Wrocławska

krzysztof jackowski jasnowidz z człuchowa najnowsze wizje listopad 2020 boże narodzenie 2020

Krzysztof Jackowski i nowa wizja. Padły przekleństwa! Co zobaczył?

gruzinka 23 lata jedenaścioro dzieci chce urodzić 100 kolejnych surogacja surogatki

Gruzinka ma 23 lata i jedenaścioro dzieci. Do 30-stki chce mieć 100 następnych