w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Młoda Polka z COVID-19. Ze łzami w oczach opisała, co ją spotkało

Znana internetowa postać Lil Masti zakażona koronawirusem. Zalana łzami zaapelowała do rodaków, by nie lekceważyć zagrożenia.

lil masti koronawirus sexmasterka instagram
Fot. Instagram / @lilmasti

Celebrytka zakażona koronawirusem! Zaapelowała zalana łzami do swoich rodaków, aby nie lekceważyli zagrożenia związanego z COVID-19. Swoją historię opisała dokładnie na Instagramie. Choroba położyła ją na łopatki mimo, że jest osobą bardzo wysportowaną i – przede wszystkim – bardzo młodą.

Lil Masti z apelem do rodaków. Celebrytka cała we łzach

Zapłakana twarz zaledwie 31-letniej dziewczyny musiała zrobić wrażenie. Lil Masti, znana szerzej jako SexMasterka, padła ofiarą koronawirusa. Na swoim profilu na Instagramie w szczegółach opisała swoją walkę z tą trudną chorobą.

Przy tej okazji upadł mit, że koronawirus dotyka głównie osoby starsze. Lil ma jedynie 31 lat i jest osobą bardzo wysportowaną. Nie pomogło jej to jednak lekko przejść COVID-19, a nagranie, które zobaczyli fani, było przejmujące. Gwiazda zaapelowała do wszystkich o to, aby poważnie potraktowali zagrożenie.

Dziewczyna jest od dawna w internecie bardzo popularna. To znana influencerka Aniela Bogusz. Kiedyś publikowała dość kontrowersyjne nagrania w sieci, teraz po zmianie wizerunku prowadzi sklep z ubraniami i kosmetykami. Zajmowała się sportem, trenowała zapasy.

Jak osoba młoda i popularna postanowiła wykorzystać swoją chorobę do uświadomienia, że koronawirus to poważne zagrożenie dla zdrowia i życia. Na Instagramie Lil Masti ma ponad milion fanów, a jej apel trafił do szerokiej grupy młodych ludzi. Oni częściej słuchają swoich internetowych idoli, rzadziej z kolei ekspertów z telewizji.

Jej apel trafił do tysięcy osób. Czy posłuchają?

Lil Masti w nagraniu była zalana łzami. Cały czas była przekonana, że problem koronawirusa jej nie dotyczy, bo jest osobą młodą i silną. Rzeczywistość jednak zweryfikowała to.

Objawy zaczęły się w poniedziałek 22.03 wieczorem i szybko zapisałam się na testy na COVID. Następnego dnia o 12 pojechaliśmy zrobić wymaz z nosa i gardła – tak brzmiał początek jej relacji. Objawy? Typowe dla COVID. Prawie 40 stopni gorączki, dreszcze, pocenie się, suchy kaszel i ból całego ciała.

Wymęczająca gorączka 39 stopni wieczorami. Za dnia schodziła do 38-37… Ból całego ciała, ciągłe dreszcze i zmiany temperatury ciała. Raz mi było tak lodowato, że nawet pod kołdrą i 3 kocami się trzęsłam z zimna. A za chwilę było mi tak gorąco, że łóżko miałam wyłożone ręcznikami, bo się tak pociłam – relacjonowała dziewczyna.

POLECAMY:
Szczepionka na koronawirusa. WHO przestrzega przed hurraoptymizmem

Pocenie jest najgorsze. Leżę w mokrych ubraniach, zmieniam je, za chwilę znowu są mokre. I tak w kółko przez cały dzień i noc. No i brak sił, ledwo dochodziłam do łazienki – mówiła zalana łzami celebrytka.

Dziewczyna doszła już do siebie i pokonała chorobę, ale było ciężko. Szacunek za to, że zaapelowała do rówieśników o rozwagę. Również szacunek za pokazanie swojego oblicza innego niż zwykle – bez perfekcyjnego make-up’u, drogich ubrań i włosów jak z okładki magazynu. Czy młodzi posłuchają i wezmą sobie do serca przekaż Anieli?

Jaką szczepionkę dostanie Morawiecki? Polacy zdumieni. „Już na mnie czeka”

ramki na zdjecia na sciane pepco ikea plastikowe biale czarne wymiary drewniane jakie kupić

Czym powinny się cechować dobre ramki na zdjęcia?