w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF

Apel prezesa PiS do Polaków. Dostosują się? „To jest naprawdę konieczne”

Prezes Prawa i Sprawiedliwości wystosował pilny apel do wszystkich obywateli naszego kraju. Problem w tym, że nie słuchają.

kaczyński prezes pis grozi repolonizacja mediów wpolsce wywiad wolność słowa
Fot. sejm.gov.pl / screen

Prezes Prawa i Sprawiedliwości wystosował pilny apel do wszystkich obywateli naszego kraju.  Jego słowa padły w czasie audycji na antenie Radia Olsztyn. Czy rodacy posłuchają prezesa PiS i dostosowują się

Prezes Jarosław Kaczyński apeluje do Polaków. Czy posłuchają?

Jest to absolutnie konieczne i niegroźne – powiedział szef Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Całą rozmowę  szefem PiS wyemitowano w stacji Radio Olsztyn. Była mowa m.in. o konieczności szczepień przeciwko COVID-19. Bez tego nie będziemy w stanie wrócić do normalności, a nawet wyjechać na wakacje. Lato przecież coraz bliżej…

Szef PiS wyraził zrozumienie, że rodacy stęsknili się na otwartą w pełni turystyką. Jego zdaniem branża turystyczna otworzy się w pełni, jeśli zdecydujemy się na szczepienie.

Proszę się szczepić, to jest naprawdę konieczne, a to nie jest absolutnie groźne – podkreślił Jarosław Kaczyński i dodał, że jeśli nie dostosujemy się do apelu, to epidemii nigdy nie opanujemy. Już teraz jest mowa o tym, że w wakacje może być wprowadzony kolejny lockdown.

Fiałek o czwartej fali i wakacyjnym lockdownie

Szef PiS wyraził też wielkie zrozumienie dla bólu i cierpienia właścicieli restauracji i hoteli, jednak uznał, że było to wówczas konieczne i jedyne rozwiązanie. Przed czwartą falą epidemii koronawirusa ostrzega też znany w sieci lekarz Bartosz Fiałek.

POLECAMY:
Koronawirus. Znany lekarz ostro o antycovidowcach: „Banda debili, pajace!"

Luzowanie obostrzeń oraz bagatelizowanie zasad sanitarno-epidemiologicznych w dobie powolnego i niecieszącego się zainteresowaniem Narodowego Programu Szczepień, są pierwszymi krokami do rozwoju kolejnej fakli epidemicznej COVID-19 w Polsce oraz ponownego zamknięcia kraju – stwierdził na swoim profilu na Twitterze lekarz.

– Nadszedł czas, abyśmy zrobili wszystko w celu dotarcia z przekazem proszczepiennym do dwóch grup wiekowych: seniorów ≥ 65 lat oraz młodych ≤ 30 lat – przyznał Bartosz Fiałek. Zainteresowanie szczepieniami niestety nadal spada.

POLECAMY:
500 plus i 14. emerytura tylko dla zaszczepionych? Pomysł budzi kontrowersje

Politycy rozmyślają o kolejnych sposobach zmuszenia obywateli do przyjęcia preparatu, choć formalnie jest ono dobrowolne. Jest mowa m.in. o braku wypłat świadczenia 500 plus i 14. emerytury osobom niezaszczepionym.

Źródło: Radio Olsztyn

wynajem mieszkania właściciel wtargnięcie bez pytania kontrola

Wynajmujesz mieszkanie? Zobacz, czy grozi Ci niezapowiedziana wizyta

Ile kosztuje dobra polisa na życie?