w

PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA!

Kot w drodze na uśpienie. Pożegnalne zdjęcie. „Zrozumiałem, że to koniec”

Zdjęcie wyciska łzy i wzrusza nawet twardzieli. Wrzucił je do sieci właściciel zwierzaka. Pożegnania ze zwierzętami zawsze są bolesne.

kot weterynarz uśpienie
Fot. Reddit

Kot w drodze do weterynarza wyciska łzy. Zdjęcie wrzucił do sieci właściciel zwierzaka. Pożegnania ze zwierzętami zawsze są bolesne. Trudno sobie wyobrazić, jak się czuł wiedząc, że nigdy więcej się już nie zobaczą.

Kot w drodze na uśpienie żegna się z właścicielem

Każdy, kto przeżył śmierć czworonożnego przyjaciela wie, jakie to ciężkie doświadczenie. Myślimy też najczęściej, że nasze zwierzęta nie zdają sobie sprawy z tego, co się dzieje i nie są świadome. Kot ze zdjęcia (o imieniu Andrew) chyba jednak wiedział, co się za chwilę wydarzy.

Właściciel kota, Andrew Bernhard, opublikował na portalu społecznościowym Reddit smutne i wymowne zdjęcie. Fotografia przedstawia moment, kiedy po raz ostatni on i jego kot siedzieli w samochodzie w drodze do weterynarza. Poruszyło to tysiące ludzi do łez.

Czy zauważyliście, że kot miał identyczne imię, jak jego właściciel? To pokazuje, jak silna łączyła ich więź. Od czasów licealnych Andrew i jego kot byli nierozłączni. Kot był świadkiem, jak Andrew z ucznia stał się studentem szkoły medycznej i tego, jak dostał pierwszą pracę.

Andrew był moim pupilem. Był świetnym kotem. Zawsze był szczęśliwy na widok innych i wygrywał każdą walkę z psem. Teraz opadł już z sił – powiedział właściciel.

Pożegnanie przyjaciół. Wymowna fotografia

Na zdjęciu widać, jak Andrew, jego partnerka i kot jadą samochodem do weterynarza na uśpienie. Wygląda na to, że kot zdał sobie sprawę, że to ostatni raz, kiedy wszyscy są razem. Okazał to kładąc łapę na ręce swojego pana.

Przez całą drogę trzymał nas za ręce w czasie swojej ostatniej podróży do weterynarza. Nasz kot był znacznie silniejszy niż my w tamtym momencie – dodał właściciel. Pod zdjęciem na Reddicie wysypały się komentarze pełne współczucia.

Dziękuję wszystkim. Mały Andrew miał 15 i pół roku i kochał wszystkich, ale przez ostatni rok się zestarzał i chorował. Mruczał każdego dnia i kiedy przestał, wiedziałam, że to ten czas. Zawsze smutno jest stracić przyjaciela – zakończył właściciel kota.

Andrew opowiedział o tym, jak w ciągu ostatniego roku jego kot zaczął coraz bardziej chorować. Wszystko wskazywało na to, że jego czas wkrótce się skończy.

Źródło: Reddit

psy na spacerze rozpoznały się zachowały się jak ludzie przytuleni niesamowite zdjęcia

Psy rozpoznały się podczas spaceru. Powitały się jak ludzie!

wyrzucił kaczkę przez okno samochodu znęcanie się nad zwierzętami

Wyrzucił kaczkę przez okno samochodu. Potem pochwalił się tym w sieci