w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Wyrzucił kaczkę przez okno samochodu. Potem pochwalił się tym w sieci

Wyrzucił kaczkę przez okno samochodu. Potem pochwalił się tym w sieci. Internauci rozprawili się z mężczyzną po swojemu.

wyrzucił kaczkę przez okno samochodu znęcanie się nad zwierzętami
Fot. Twitter / @victoria_rose7

Wyrzucił kaczkę przez okno samochodu będąc na moście Bay Bridge w stanie Maryland. Potem zamieścił nagranie pokazujące ten okrutny czyn na swoim Snapchacie. Internauci rozprawili się z mężczyzną po swojemu.

Wyrzucił kaczkę przez okno i się tym chwalił

W kwietniu 2020 r. w mediach społecznościowych pojawiło się okrutne wideo pokazujące, jak mężczyzna wyrzuca przez okno swojego samochodu małe kaczątko. Wszystko działo się na ogromnym moście, co oznacza, że zwierzątko spadło do wody z dużej wysokości.

POLECAMY:
Mały łabędź kopnięty przez biegacza. Zwierzę zmarło

Do tego bestialskiego i bezmyślnego zdarzenia doszło na moście Chesapeake Bay Bridge w stanie Maryland w USA. Mężczyzna po wyrzuceniu zwierzęcia raduje się, a w tle słychać również śmiejących się pasażerów. Nie mieli w ogóle poczucia, że zrobili coś złego

Kaczuszka była niewielka i na pewno nie potrafiła latać. Wygląda więc na to, że to były jej ostatnie chwile życia. Na nagraniu widać, że zwierzę pokryte jest bardzo miękkim puchem, miało więc nie więcej niż tydzień i na pewno nie było w stanie samodzielnie latać

Coraz więcej przypadków znęcania się nad zwierzętami

Ludzie nie mają serca. Kara musi być wysoka. Zachowanie ludzi z samochodu pokazało, do czego są zdolni. Po prostu nie mają serca ani duszy. Osoba, która krzywdzi niewinne zwierzę – trzeba to jasno powiedzieć – jest chora. Dlatego mam nadzieję, że kara będzie wysoka – napisał jeden z internautów na Twitterze.

To zwykłe okrucieństwo i bestialstwo, a nie żadna rozrywka. Nic nigdy nie może usprawiedliwić takiego zachowania. To jest po prostu okropne – czytamy pod wpisem zawierającym nagranie. Wideo jest rzeczywiście niepokojące, ale w ostatnich czasach na całym świecie takie rzeczy zdarzają się często.

Osoba nagrywająca i wszystkie inne osoby biorące udział powinny ponieść największa możliwą karę.My również mamy nadzieję, że sprawca poniesie odpowiedzialność taką, by zrozumiał, co zrobił.

POLECAMY:
Kolejny zwierzęcy dramat. Pies umierał w budzie

W społeczeństwie nie może być przyzwolenia na tego typu akty agresji. Zaczyna się bowiem od zwierząt – bezbronnych istot, a kończy się na ludziach. Dlatego trzeba powiedzieć wprost – stop agresji wobec zwierząt!

Źródło: Twitter, Animal Rescue

kot weterynarz uśpienie

Kot w drodze na uśpienie. Pożegnalne zdjęcie. „Zrozumiałem, że to koniec”

ptasia grypa ukraina 7 tysięcy ptaków nowa odmiana wirusa

Nowy, niebezpieczny wirus na granicy z Ukrainą? Znaleziono 7 tysięcy ciał