w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Tusk obraził Morawieckiego! Padło mocne słowo. „To najłagodniejsze z określeń”

Donald Tusk, lider Platformy Obywatelskiej, pierwszy raz użył tego określenia w stosunku do obecnego premiera. Uważa, że to i tak łagodne określenie.

tusk morawiecki pinokio protest plac zamkowy
Fot. Twitter

Donald Tusk obraził premiera Mateusza Morawieckiego? Na to wygląda, choć sam uważa, że określenie, którego użył, jest bardzo łagodne w stosunku do tego, co robi szef rządu. Oskarżył też rząd o serwowanie obywatelom fałszywych obietnic zwanych Polskim Ładem.

Tusk obraził Morawieckiego. Takiego określenia użył pierwszy raz

– Cały Nowy Ład to zestaw fałszywych obietnic, ale i pewnych krzywd, które mają spotkać wszystkich Polaków. (…) Tam nie ma źródeł finansowania żadnej z decyzji, którymi Morawiecki chce się chwalić – stwierdził lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk, były premier.

Przyrównał rządzącego premiera Mateusza Morawieckiego do Pinokia. Uważa, że im bardziej premier okłamuje Polaków, tym nos bardziej mu się wydłuża. Jego zdaniem Polski Ład to nic innego, jak drożyzna, podwyżki podatków i bieda, która ogarnie cały kraj po nowym roku.

Polski Ład ma być oparty o środki z Unii Europejskiej, a te po ostatnich decyzjach rządu i Trybunału Konstytucyjnego zostały zamrożone. – Bardzo trudno mi komentować słowa Mateusza Morawieckiego, ponieważ on ma kłopoty z ustalaniem najbardziej fundamentalnych, oczywistych faktów. (…) Pinokio jest najdelikatniejszym z tych porównań, wcale nie śmiesznych – kontynuuje Tusk.

Były premier wzywa na Plac Zamkowy w Warszawie. Organizuje protest

Donald Tusk organizuje protest w sercu stolicy. Jego zdaniem Polska może wyjść z Unii EUropejskiej i nie wolno partii rządzącej na to pozwolić. W dodatku władze Komisji Europejskiej są coraz bardziej zmęczone naszym krajem i zapowiadają ostre kroki.

Musimy ratować Polskę, nikt tego za nas nie zrobi. Zbieramy się w najbliższą niedzielę o 18:00 na Placu Zamkowym w Warszawie. Polska jest warta naszego zaangażowania, nasza przyszłość jest tego warta! – napisał na twitterze Donald Tusk. Opublikował też film.

@burbonikplDonald Tusk zaprasza na protest. #polityka #polskapolityka #tusk #platformaobywatelska #kaczyński #PiS #Unia #Polexit #Morawiecki #rząd #opozycja #warszawa♬ dźwięk oryginalny – Burbonik

Musimy ratować Polskę, nikt tego za nas nie zrobi. Zbieramy się w najbliższą niedzielę o 18:00 na Placu Zamkowym w Warszawie. Polska jest warta naszego zaangażowania, nasza przyszłość jest tego warta! – napisał na twitterze Donald Tusk. Opublikował też film.

W ostatni czwartek Trybunał Konstytucyjny ogłosił, że prawo unijne jest mniej ważne od prawa krajowego. Od tego momentu przeciwnicy rządu są przekonani, że rozpoczął się powolny proces wyprowadzania Polski ze struktur UE.

Źródło: Interia, Twitter

polski ład dla polskiej wsi kaczyński

Kaczyński grozi: „Sam diabeł nas nie zatrzyma”. Ujawniono, co miał na myśli

kaczyński twarde decyzje antyszczepionkowcy restrykcje obostrzenia szczepienia obowiązkowe dla kogo

Kaczyński grozi. Niebawem zapadną twarde decyzje. „Rygorystyczne kroki…”