w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Rząd potwierdził najgorsze. Emeryci będą załamani. Oficjalny koniec…

Emeryci będą mogli poczuć się oszukani. Szefowa Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg potwierdziła wcześniejsze doniesienia mediów.

waloryzacja 2021 tabela netto brutto ile dostaną emeryci podwyżka trzynastka czternastka bieda ostatnia wypłata czternastki

To koniec głośnego programu wsparcia finansowego dla emerytów, którym rząd jeszcze jakiś czas temu się szczycił. Emeryci będą mogli poczuć się oszukani. Szefowa Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg potwierdziła wcześniejsze doniesienia mediów.

14. emerytura do kosza. To koniec programu

Szefowa resortu rodziny i polityki społecznego Marlena Maląg oficjalnie potwierdziła tę smutną informację w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu„. Emeryci będą wściekli. Rząd zmienił zdanie i chce, aby tzw. „czternastka” była wypłacona tylko raz. Na koleje pieniądze seniorzy nie mają co liczyć. Tegoroczna wypłata na jesieni będzie ostatnią.

Potwierdzono oficjalnie, że władze nie planują kolejnej „czternastki” w przyszłości. Jednocześnie resort rodziny zakomunikował ustami Maląg, że emeryci nie zostaną zostawieni sami sobie. Bez wątpienia jednak na lodzie będą przedsiębiorcy, bo im rząd chce zabrać tyle, ile nie zabrał do tej pory nikt.

„Czternastka” wypłacona jednorazowo, ale…

– 14. emerytura była rozwiązaniem świadomie wprowadzonym jednorazowo, aby poprawić sytuację seniorów w 2021 r. W kolejnych latach już systemowo chcemy wprowadzać inne (…) rozwiązania, które pomogą emerytom – stwierdziła Marlena Maląg pytana o przyszłość dodatku dla seniorów.

To rzeczywiście bardzo smutne wieści dla emerytów i rencistów, którzy – jak sam premier Morawiecki stwierdził – ledwo wiążą koniec z końcem i żyją od pierwszego do pierwszego.

POLECAMY:
Zaskakujące słowa premiera Morawieckiego. "Nie starcza do pierwszego"

Minister zapewniła, że przyszłość emerytów w naszym kraju będzie różowa, bo rząd ma zamiar wprowadzić inne metody na poprawę stanu ich portfeli. Wieloletni Plan Finansowy, który ma zostać wprowadzony na lata 2021-2024 nie obejmuje jednak żadnych dodatkowych form wsparcia seniorów.

Nie wiadomo też, co dalej będzie z 13. emeryturą, więc należy przyjąć, że będzie nadal wypłacana raz na rok i dodatkowo waloryzowana.

gis ostrzeżenie salmonella w chałwie

Uwielbiany przez Polaków produkt skażony salmonellą. Jest ostrzeżenie GIS

Zmarł kultowy polski aktor. Miał 71 lat. „Mam złamane serce. Rozmawialiśmy tydzień temu…”