w ,

PŁACZĘPŁACZĘ

Kurdej-Szatan zabrała głos po aferze. „Przepraszam za niestostowny język i przekleństwa”

Aktorka i twarz marki Play postanowiła opublikować przeprosiny. Nadal jednak uważa, że jej reakcja była stosowna, bo sama jest matką. Jest też komentarz sieci Play.

kurdej szatan play migranci instagram przeprosiny wulgaryzmy
Aktorka przeprasza za swój niecenzuralny język. Jednocześnie tłumaczy swoją emocjonalną reakcję. Fot. Instagram / @kurdejszatan; freepik

Barbara Kurdej-Szatan, aktorka, wywołała swoją aktywnością na Instagramie wielką aferę. Poszło o jej reakcję na film, na który widać migrantów zatrzymywanych przez Straż Graniczną na granicy polsko-białoruskiej.

Kurdej-Szatan: „Jestem matką dwójki małych dzieci”

Aktorka dała mocno do pieca. Poszło głównie o to, że nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej mordercami. Pisała o nich, że to maszyny ślepko wykonujące rozkazy.

Jej ostatnie posty na ten temat negatywnie odebrali też internauci i niektórzy z jej fanów. Po dwóch postach dotyczących tej sprawy Kurdej-Szatan zamieściła kolejny z przeprosinami.

Jestem matką dwójki małych dzieci. Nie jestem w stanie patrzeć na cierpienie, dzieci w szczególności. Nie akceptuję takiego świata i nie zaakceptuję nigdy. Moje emocje, gdy oglądam to nagranie, nie zmienią się… ale przepraszam za niestosowny język i przekleństwa – czytamy na Instagramie aktorki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Co tak oburzyło aktorkę? Kurdej–Szatan zabrała głos w sprawie kryzysu migracyjnego po tym, jak natknęła się w sieci na filmik pokazujący krzyczące dzieci i kobiety. Aktorka napisała wprost, że po obejrzeniu go „trzęsie się i ryczy”. Emocje wzięły górę, bo pojawiły się też wulgaryzmy.

Aktorka poruszona filmem z granicy polsko-białoruskiej

KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!! – czytamy na Instargamie aktorki.

Barbara Kurdej-Szatan to reklamowa twarz sieci komórkowej Play i to było jej przez internautów wypominane. Niektórzy postanowili oficjalnie spytać przedstawicieli marki, czy ich zdaniem takie treści publikowane przez aktorkę są dla nich w porządku. Sieć jednak odcina się od sprawy.

Widzimy, jak duże poruszenie wywołały niektóre treści zamieszczane przez Panią Barbarę Kurdej-Szatan, która występuje w reklamach Play. Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play – czytamy w komunikacie marki na Twitterze.

Sieć uznała, że jej rolą jest dostarczanie usługi najwyżej jakości dla ponad 15 milionów Klientów i dbanie o to, aby komunikować się odpowiedzialnie i z szacunkiem.

Źródło: Twitter, Instagram

konstanty szułdrzyński rada medyczna prawdziwa liczba zakażeń

Czwarta fala. Członek Rady Medycznej się wygadał. „Rzeczywista liczba zakażeń jest…”

emerytury rocznik 1953 ponowne przeliczenie zus bieda głodowe świadczenia

Emerytury. ZUS nie ma złudzeń. Polaków czeka katastrofa i życie w nędzy