w

Wpadka wiceministra. Zdjął spodnie w czasie wywiadu. ZOBACZ NAGRANIE

Tego się widzowie nie spodziewali. Wiceminister w trakcie wywiadu dla Polskiego Radia… zdjął spodnie! Nagranie obiegło internet.

piotr wawrzyk spodnie wiceminister wpadka
Wiceminister walczył z garderobą nie tracąc wątku w dyskusji. Fot. Twitter / Polskie Radio LINK

Niezłą wpadkę zaliczył w trakcie rozmowy z mediami Piotr Wawrzyk, wiceminister spraw zagranicznych. Podczas zdalnego połączenia ze studiem Polskiego Radia… zdjął spodnie. Najgorsze było to, że wszystko emitowano na żywo.

Wiceminister zdjął spodnie podczas wywiadu. Nagranie komentują internauci

Rozmowa z wiceministrem była emitowana na żywo, dlatego każdy miał okazję zobaczyć wpadkę. Piotr Wawrzyk był pytany przez media o aktualną sytuację na granicy polsko-białoruskiej. W trakcie wypowiedzi zdjął spodnie, które wisiały na fotelu, na którym siedział. Cały czas komentując aktualne wydarzenia, jedną ręką próbował pozbyć się wiszącej garderoby z kadru.

Rozmowa z wiceministrem MSZ odbyła się w poniedzialek 8 listopada. Dopiero po kilku minutach rozmówca zorientował się, że coś jest w kamerze nie tak, jak trzeba. Okazało się, że siedzi na krześle, na którym wiszą jego spodnie.

Najlepsze jednak, że miał na tyle podzielną uwagę, że walcząc ze spodniami cały czas mówił i nie stracił poruszanego wątku.

Kryzys na granicy. „Przekroczono granicę państwa UE”

Władze białoruskie dążą usilnie do eskalacji, która doprowadzi do tego, że będą przynajmniej ofiary śmiertelne po którejś stronie. Rzecz w tym, że te ofiary tak czy tak muszą być, skoro mamy tego rodzaju działania – podkreślił Piotr Wawrzyk w momencie, gdy próbował usunąć swoje spodnie z fotela.

Dalsza część rozmowy na temat kryzysu przebiegła bez problemu. Wawrzyk przyznał, że bez wątpienia 8 listopada przekroczono granicę państwa UE, które jest jednocześnie krajem należącym do Sojuszu Północnoatlantyckiego.

To pokazuje, że po tamtej stronie jest chęć wywołania dużego incydentu, najlepiej ze strzałami, z ofiarami śmiertelnymi – powiedział wiceminister. Białoruski reżim cały czas prowokuje Polskę i można się spodziewać, że w najbliższym czasie sytuacja się nie uspokoi.

Źródło: Twitter

fort knox v korpus armii usa pierwsze damy na szczycie nato

Niepokojące słowa rzecznika rządu. Padła sugestia o otwartych działaniach zbrojnych

krzysztof jackowski czwarta fala afganistan bliski wschód najnowsze youtube wizja live

Krzysztof Jackowski ostrzega rodaków. „Wchodzimy w następny, brutalny etap”