w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ

Zaskakujące doniesienia o Trzaskowskim. 20 stycznia zapadnie decyzja w jego sprawie

Choć do biednych osób Rafał Trzaskowski nie należy, to już w czwartek 20 stycznia może się okazać, że jego los jeszcze bardziej się poprawi.

trzaskowski pensja podwyżka 20 stycznia sesja rady
20 stycznia 2022 roku radni stolicy zdecydują, czy prezydentowi miasta dać podwyżkę. Fot. YouTube / College of Europe in Natolin

Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, czeka na 20 stycznia z wypiekami na twarzy. Tego dnia ma zapaść ważna decyzja. To od radnych zależy, czy los włodarza się poprawi i jak bardzo i to pomimo niesprzyjającej sytuacji budżetu miasta.

Rafał Trzaskowski dostanie podwyżkę?

To póki co jeszcze nieoficjalna informacja podana przez Polską Agencję Prasową, ale wiele wskazuje na to, że w trakcie najbliższej sesji rady miasta (20 stycznia) radni ostatecznie zdecydują, czy podniosą prezydentowi Rafałowi Trzaskowskiemu pensję.

Jeszcze kilka dni temu włodarz Warszawy narzekał, że sytuacja budżetu miasta jest fatalna, a będzie jeszcze gorsza po wprowadzeniu Polskiego Ładu. Dodatkowo rosną ogromnie koszty życia w mieście. Teraz – mimo kryzysu – radni stolicy myslą o tym, aby dać prezydentowi stolicy niezłą podwyżkę.

Dyskusja na temat podniesienia mu wynagrodzenia ma związek z nowym rozporządzeniem z dnia 1 listopada ubiegłego roku. Dotyczy ono sposobu wynagradzania osób pracujących w samorządach. Przepisy te określają stawki związane między innymi z podniesieniem płacy minimalnej od nowego roku.

Prezydent Warszawy zarobił 159 tys. zł brutto

Rafał Trzaskowski za pełnienie funckji prezydenta miasta stołecznego Warszawy w roku 2020 otrzymał wynagrodzenie ok. 159 tysięcy zł brutto. Nie wiadomo jednak, ile by zarobił po ewentualnej kolejnej podwyżce i czy radni wezmą pod uwagę trudną sytuację kasy miejskiej.

Trzaskowski prezydentem Warszawy jest od końca 2018 roku.

opalanie na balkonie czy jest dozwolone kara grzywny policja 1500 zł

Nie rób takich rzeczy na balkonie! Kara finansowa to nawet 1500 zł

Tragiczny wypadek na nartach! Zginął znany aktor. Miał zaledwie 37 lat