w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Krystyna Janda wyjątkowo ostro o niezaszczepionych. Padły mocne słowa

Poglądy aktorki na temat koronawirusa są znane od dawna. Domaga się pilnego wprowadzenia do obrotu trzeciej dawki i zakazu wejścia dla niezaszczepionych do pracy.

krystyna janda o niezaszzcepionych trzecia dawka pfizer
Aktorka nie bierze jeńców. Ma już dość tego, co się dzieje w Polsce. Fot. YouTube / MexExpress (screen)

Krystyna Janda od dawna jest za tym, aby szczepić wszystkich bez wyjątku. Nie czuje się w Polsce bezpieczna. W Polsce, gdzie poziom zaszczepionych w pełni to zaledwie połowa obywateli. Domaga się też bezwzględnego uderzenia w tych, którzy nie chcą przyjąć swoich dawek.

Krystyna Janda chce, aby rząd walczyć z niezaszczepionymi

Janda nie od dziś ma kontrowersyjne pomysły na walkę z epidemią. Wszystko ze strachu o utratę pracy i brak występów w teatrze. Jak wiadomo, artyści to jedna z tych grup zawodowych, która ucierpiała na epidemii najmocniej. Choć sama nie miała maseczki na twarzy i nie zasłoni ust i nosa w trakcie wywiadu, domagała się wprowadzenia ostrego reżimu sanitarnego.

Reporterzy rozrywkowego portalu Jastrząb Post postanowili podpytać Krystynę Jandę o opinię na temat wprowadzenia obowiązkowego szczepienia trzecią dawką w Polsce. Odpowiedź była jednoznaczna. Aktorka już czeka na swoją trzecią porcję szczepionki i nie zastanawia się nad tym, czy ją przyjąć, czy nie.

Krytykowała też Polskę za to, że to zacofany kraj i wszystko u nas jest później. Stwierdziła, że w Niemczech szczepionka jest dostępna „nawet w najgorszej niemieckiej dziurze„, a Polska wciąż pozostaje zacofana.

Mówi się, mówi, i nie ma tej trzeciej szczepionki. (…) Wróciłam z Chorwacji i tam kelner nie poda karty. Nigdzie nie wejdzie się. Tak jest wszędzie, tylko nie tutaj. Ja się zastanawiam, czy grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni – powiedziała stanowczo.

„Trzecia dawka? Boże, kiedy ona będzie?”

Aktorka domaga się też poważnych restrykcji dla wszystkich unikających szczepień. Jej zdanie jest takie, że tacy ludzie w ogóle nie powinni mieć możliwości przychodzenia do pracy i narażania innych.

Trzecia dawka? Boże, kiedy ona będzie? Tak jest wszędzie, tylko nie tutaj! Ja tego nie rozumiem! Widziałam w Austrii jak wyproszono rodzinę z dwójką małych dzieci o drugiej w nocy, bo nie mieli zaświadczenia o szczepieniu. Ja nie chcę się spotykać z ludźmi niezaszczepionymi – stwierdziła ostro Janda. (źródło: Jastrząb Post).

Artystka uważa, że na pewno ma w ciele za mało przeciwciał i boi się, że choroba ją dopadnie.

Wszystkim w sklepie zwracam uwagę. Absolutnie. Nie chcę się spotykać z ludźmi, którzy są niezaszczepieni – powiedziała Janda bez maseczki na twarzy i zakończyła rozmowę.

Ani dziennikarka wspomnianego portalu, ani przede wszystkim Krystyna Janda, w trakcie wywiadu nie miały maseczek.

pies pracownik zakładu pogrzebowego

Pies zatrudniony w zakładzie pogrzebowym. Trudno uwierzyć, w jakiej roli

morawiecki dymisja polski lad chaos

Wielka klapa Polskiego Ładu. W PiS oczekują dymisji Morawieckiego. „Jego czas się kończy”