w ,

PILNE. Poseł Koalicji Obywatelskiej miał poważny wypadek. Trafił do szpitala, miał operację

Do fatalnego wypadku drogowego doszło w jednej z miejscowości pod Zieloną Górą. Poważnie poszkodowany został poseł Koalicji Obywatelskiej.

Jak poinformowała w sobotę rano „Gazeta Lubuska”, jeden z posłów Koalicji Obywatelskiej miał poważny wypadek samochodowy w okolicach Zielonej Góry. Doszło do czołogwego zderzenia dwóch samochodów. Do zdarzenia doszło późnym wieczorem w piątek 28 stycznia.

Waldemar Sługocki miał wypadek. To poseł Koalicji Obywatelskiej

Zdarzenie miało miejsce w Drzonkowie. Na łuku drogi, którą jechał poseł Waldemar Sługocki, doszło do zderzenia aut. Były to pojazdy osobowe. Na miejscu wypadku natychmiast pojawiły się służby – pogotowie, policja i straż pożarna. Szczegółowe okoliczności wypadku nie są jeszcze dobrze znane i są badane przez policję.

Kierowcy obu samochodow zostali przewiezieni do najbliższych szpitali. Dzienniakrze „Radia Zachód” otrzymali też informację, że poszkodowany poseł KO miał przeprowadzoną operację. Badanie alkomatem wykazało, że osoby biorące udział w wypadku były trzeźwe.

sługocki wypadek zielona góra platforma obywatelska
Informacja o wypadku i zdjęcie z miejsca zdarzenia na portalu poscigi.pl

Wstępne ustalenia policjantów świadczą o tym, że jedno z aut zjechało na przeciwległy pas ruchu. Potwerdziła to Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Poseł, senator, szef struktur

Waldemar Sługocki to poseł Platformy Obywatelskiej. W latach 2010–2011 pełnił funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, a następnie sekretarzema stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju. W Sejmie obecny w trakcie VII i IX kadencji. Był też senatorem.

Aktualnie jest przewodniczącym regionalnych, lubuskich struktur Platformy Obywatelskiej.

Poseł bluzgał na sejmowej komisji. Wszystko się nagrało! „No ja jeb**”. „Ja pier****” [VIDEO]

Wuhan. Nowy wirus odkryty przez lekarzy. „NeoCoV może wywołać śmiertelną chorobę”