w ,

Dziwne zachowanie Morawieckiego nad cmentarzu. Internauci nie mogą wyjść z podziwu

Do nietypowej sytuacji doszło w trakcie upamiętnienia 3. rocznicy śmierci Jana Olszewskiego. Nad jego grobem wydarzyło się coś, co jest dziś na językach internautów.

morawiecki macierewicz film tvp twitter
Do nietypowej sytuacji z udziałem premiera doszło nad grobem Jana Olszewskiego. Fot. Twitter (Łukasz Warzecha)

Media społecznościowe mają to do siebie, że ciekawe treści rozchodzą się w nich z prędkością błyskawicy. Tym razem furorę wsród internautów robi nagranie ze spotkania Mateusza Morawieckiego i Antoniego Macierewicza. Do dziwnego zachowania premiera doszło nad grobem Jana Olszewskiego.

Morawiecki – Macierewicz. Film robi fuforę w sieci

Czy to nerwowa reakcja na widok Antoniego Macierewicza? Internauci zastanawiają się, co było przyczyną min, które zrobił premier. Na nietypowe zachowanie szefa rządu wskazali internauci, którzy wrzucili fragment „WiadomościTVP z 7 lutego. Czy Morawiecki i Macierewicz są ze sobą pokłóceni?

Zadziwiająca reakcja i mina premiera rozpętała w internecie szeroką dyskusję na temat stosunków szefa rządu Zjednoczonej Prawicy z Antonim Macierewiczem, byłym ministrem obrony. Obok, nad grobem Jana Olszewskiego, stali również minister Paweł Szrot z Kancelarii Prezydenta i Sekretarz Generalny Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Sobolewski.

Złowrogi wzrok premiera Mateusza Morawieckiego to może być jednak tylko manipulacja. Prawopodobnie nie słyszał słów, które skierował do niego Macierewicz. Miną wymusił ich powtórzenie. Trzeba jednak przyznać, że scenka wygląda zabawnie.

Rocznica śmierci Jana Olszewskiego

Jan Olszewski, wielki patriota i były premier, zmarł trzy lata temu. W „Wiadomościach” mówiono o nim, że był człowiekiem krystalicznie czystym i wiernym poglądom do samego końca. W trakcie audycji uwaga internautów skupiła się jednak na wspomnianym nietypowym zachowaniu Morawieckiego.

Między Macierewiczem a Morawieckim bez wątpienia doszło do wymiany kilku zdań. Długo nie trzeba było czekać, a w sieci pojawiły się pierwsze memy. Niektórzy twierdzą, że szef rzadu jest ostatnio bardzo nerwowy. Ma jednak ku temu powody, bo w ostatnim czasie sprawy idą w złym kierunku.

Morawiecki Macierewicz TVP – zobacz nagranie

Nie żyje znany dziennikarz. Miał 64 lata. „Zabił go koronawirus” – przekazali jego koledzy

liczba samobójstw samobójstwa jak popełnić sposoby europa dane statystyczne

Liczba samobójstw w Polsce bije rekordy! Jesteśmy w niechlubnej czołówce Europy