w , ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Znany piłkarz maltretował kota. Skandaliczne nagranie trafiło do sieci. Jest oficjalny komentarz

Nie wiadomo, co kieruje ludźmi, którzy znęcają się nad bezbronnymi zwierzętami. Jeszcze bardziej szokujące, gdy dzieje się to wobec czworonoga, który jest członkiem rodziny.

piłkarz kopie kota kurt zouma nagranie
Fot. YouTube / Footballskillz Unleashed

W internecie wrze! Znany piłkarz znęcał się nad swoim kotem. Nagranie, które pokazuje ten dramatyczny moment, krąży po internecie. O sprawie zrobiło się tak głośno, że sportowiec postanowił oficjalnie się do tej sprawy odnieść.

Piłkarz kopie kota. Dramatyczne nagranie trafiło do internetu

O kogo chodzi i kto zachował się w tak skandaliczny sposób? To znany sportowiec grający w klubie West Ham United – Kurt Zaouma. Na filmiku, który trafił do sieci, widać, jak we własnej willi piłkarz kopie kota. Wyraźnie widać też, jak uderza go ręką. Zwierzę jest całkiem bezbronne i ucieka przed gwiazdą piłki.

W sieci zrobiło się gorąco po upublicznieniu tego skandalicznego nagrania. Internauci oczekują, że po ujawnieniu sprawy klub sportowy rozwiąże z piłkarzem kontrakt, aby dać przykład, że nie ma pozwolenia na takie zachowanie.

Reprezentant Francji nie tylko kopał, ale i uderzał stworzenie otwartą dłonią, co musiało mocno boleć. Na koniec kot spada na podłogę i ucieka. Sportowiec na filmie jest wyraźnie rozbawiony tym, co się stało. Słychać również śmiech osoby nagrywającej filmik. Ten w całości zamieściła na swojej stronie internetowej gazeta „The Sun„.

Internauci domagają się rozwiązania kontraktu

Poruszenie w internecie jest ogromne, a komentarze sypią się z wielu stron świata. Zachowanie piłkarza wzbudziło sensację do tego stopnia, że wszyscy oczekują, że klub zwolni sportowca.

O tym, co się stało, piszą już niemal wszystkie media w Wielkiej Brytanii. To było powodem, że główny zainteresowany postanowił odnieść się do tego zdarzenia i skomentować sprawę oficjalnie. Przede wszystkim nie zabrakło przeprosin ze strony 27-latka. Zapewniał też, że wszystko nie wyglądało tak traficznie, jak na pierwszy rzut oka może się wydawać.

Kochamy je i dbamy o nie całą rodziną, to zachowanie to pojedynczy incydent, który nigdy się nie powtórzy – czytamy w oświadzczeniu. Jak czytamy w prasie, powodem zachowania piłkarza miał być stłuczony przez kota wazon i zerwane oświetlenie w kuchni. To było źródłem nerwów sportowca.

Sprawa odbiła się tak szeroko w mediach, że do komentowania włączyli się nawet polscy sportowcy. – Jeśli jesteś takim twardym skur****em, spróbuj mnie kopnąć. Co za śmieć. Zero tolerancji dla okrucieństwa wobec zwierząt – napisał na Twitterze Jan Błachowicz, zawodnik UFC.

Źródło: The Sun

nowe obostrzenia od 24 lutego konferencja ministrza zdrowia lockdown wjazd do polski z niemiec konferencja premiera 24.02

Zaskakujące słowa ministra Adama Niedzielskiego. „Mamy do czynienia z początkiem końca…”

dekontaminacja co to

Co to jest dekontaminacja po pożarze? Substancje smoliste i jak je usunąć