w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Putin podjął decyzję o inwazji. Amerykanie ujawnili datę potencjalnego ataku. „Krwawa kampania”

Bardzo niepokojące wieści dochodzą do nas ze strony najwyższych przedstawicieli USA. Wywiad miał dotrzeć do notatek i planów Putina. Jest w nich potencjalna data inwazji.

wojna na ukrainie data putin

Wiele wskazuje na to, że Władimir Putin podjął już decyzję o inwazji na Ukrainę. Z ust przedstawicieli agencji wywiadowczych krajów NATO padła nawet konkretna data rozpoczęcia działań.

Putin. Ukraina zostanie zaatakowana 16 lutego?

Inwazja na Ukrainę ma zacząć się od bombardowania kluczowych celów na terenie kraju. Uderzenie ma nastąpić już w przyszłym tygodniu. Zgodnie z informacjami wywiadowczymi, Putin miał podjąć ostateczną decyzję i wydał rozkazy swoim wojskowym.

Atak na Ukrainę nastąpi, pytanie brzmi tylko, kiedy dokładnie to nastąpi. Nick Schifrin (PBS) wyjawił mediom, że przed nami krwawa kampania wojenna.- USA są zdania, że rosyjski prezydent Władimir Putin zdecydował się na inwazję na Ukrainę i przekazał już te plany rosyjskiemu wojsku – czytamy w komunikacie. Celem działań ma być destabilizacjia Ukrainy i zmiana władz w tym kraju.

Inwazja ma rozpocząć się od dwóch dni intensywnego bombardowania wspartego wojną cybernetyczną. Następnie na teren Ukrainy wkroczy regularne wojsko.

Prezydent USA Joe Biden ostrzega już oficjalnie, że III wojna światowa może zacząć się dosłownie w każdym momencie. Jego administracja wydała polecenie ewakuacji wszystkich obywateli tego kraju.

Wojna na Ukrainie. Plany Putina ujawnione. Amerykanie dotarli do jego notatek

Rosyjska inwazja na Ukrainę może rozpocząć się w każdym momencie, nawet mimo trwania igrzysk olimpijskich – napisał w nocy z 11 na 12 lutego na Twitterze korespondent RMF FM w Waszyngtonie, Paweł Żuchowski.

Prawdopodobnie dojdzie do szybkiego przejęcia Kijowa. Rosja szuka tylko pretekstu, by uzasadnić rozpoczęcie inwazji – przyznał doradca ds. bezpieczeństwa narodowego USA Jake Sullivan. Wojskowi z USA twierdzą, że atak może nastąpić w środę 16 lutego. Inne informacje nie wskazują konkretnych dat, ale wszystko ma zacząć się przed 21 lutego, czyli końcem Olimpiady w Pekinie.

W sobotę 12 lutego mają odbyć się rozmowy ostatniej szansy. Dojdzie do telefonicznej rozmowy Joe Bidena i Władimira Putina. W związku z napiętą sytuacją i możliwym wybuchem wojny, Stany Zjednoczone wyślą do Polski kolejne 3 tys. żołnierzy.

Rozkaz rozmieszczenia dodatkowych żołnierzy w Polsce został już podpisany przez ministra obrony USA Lloyda Austina z polecenia prezydenta Joe Bidena. Wkrótce 3 tysiące dodatkowych żołnierzy wyleci z Fort Bragg w Karolinie Północnej. To wojskowi z 82. Dywizji Powietrznodesantowej.

– Histeria w Białym Domu jest większa niż kiedykolwiek – twierdzi Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rosji i zaprzecza informacjom płynącym z USA, jakoby w przyszłym tygodniu mogło dojść do rosyjskiej inwazji na Ukrainę. – Tylko USA są zainteresowane tym konfliktem – przyznała z koeli rzeczniczka rosyjskiej dyplomacji Maria Zacharowa.

Przecieki o dacie 16 lutego jako dacie rozpoczęcia inwazji mogą wskazywać, że chodzi o moment uzyskania przez Rosję gotowości do ataku na pełną skalę. Najważniejsze będzie to, co wydarzy się w okresie od 16 do 21 lutego.

Nie żyje legenda polskiego rocka. Zaskakujące pożegnanie. „Do zobaczenia w piekle przyjacielu…”

karol strasburger familiada instagram wypadek cyrk

Karol Strasburger miał poważny wypadek! Doznał wstrząsu mózgu. „Zerwały się liny”