w ,

HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF

Gdzie są Szojgu, Gieriasimow i inni? Zniknęli 11 dni temu. Nikt nie wie, gdzie jest szef rosyjskiego MON i sztabu generalnego

Szojgu, Gieriasimow, Patruszew, Naryszkin i cała rzesza innych, kluczowych postaci w Rosji… Wszyscy nagle zniknęli. Od 11 dni nie wiadomo, co się z nimi dzieje.

szojgu gdzie jest

Nikt nie wie, co dzieje się zarówno z szefem ministerstwa obrony Federacji Rosyjskiej Siergiejem Szojgu oraz szefem sztabu generalnego Walerijem Gierasimowem. Obu panów nie widziano od prawie dwóch tygodni. Emocje w tym temacie sięgają zenitu.

Szojgu. Gdzie jest minister obrony Rosji? Od 11 dni nikt go nie widział

Od około dwóch tygodni zarówno w telewizji, jak i podczas publicznych wydarzeń w Rosji, nie widać ani ministra obrony Rosji Siergieja Szojgu, ani szefa sztabu generalnego rosyjskiej armii Walerija Gierasimowa. O sprawie poinformował media doradca prezydenta Ukrainy Mychajło Podolak

Póki co komentowane jest to przez światowe media jako ciekawostka, ale coś jest na rzeczy. Wojna na Ukrainie trwa od miesiąca, Rosja ją przegrywa, a kluczowe osoby z otoczenia Władimira Putina i dwie kluczowe, jeśli chodzi o kierownictwo na Kremlu, nagle zniknęli.

To nie koniec ciekawostek. W ostatnich dniach w mediach nie pojawiają się w zasadzie żadni przedstawiciele Kremla i bliscy Putina, łącznie z szefami służb specjalnych Patruszewem, Bortnikowem czy Naryszkinem.

Jedynymi osobami, jakie widać w ostatnich dniach w mediach jeśli chodzi o Kreml, są szef ministerstwa spraw zagranicznych Siergiej Ławrow i rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. Jeśli chodzi o resztę, albo nie ma o nich wzmianek, albo pokazywane są stare nagrania sprzed wielu tygodni i miesięcy.

Gieriasimow też zniknął. Co się dzieje na Kremlu?

Od połowy wojny na Ukrainie brakuje w mediach wypowiedzi rosyjskich ekonomistów, premiera Miszustina, nie pojawia się też w przestrzeni publicznej szefowa Banku Centralnego Federacji Rosyjskiej Elvira Nabiullina. Nie ma również co szukać wypowiedzi ministra rozwoju gospodarczego – Reszetnikowa. Wszyscy nagle zniknęli i nie wiadomo, co się z nimi dzieje.

Szef rosysjkiego MON w mediach widziany był po raz ostatni 11 marca. Widzowie mieli okazję podziwiać go w trakcie wręczania nagród okupantom Ukrainy, którzy rzekomo brali udział w wojnie. Media w Rosij nazywają ją „specjalną operacją wojskową„.

Również od 11 marca nie widać praktycznie żadnych publicznych wystąpień całej rzeszy kluczowych osób w Rosji. Nie wiadomo, co dzieje się z szefem sztabu rosyjskich sił zbrojnych Walerijem Gierasimowem.

Jak twierdzą dziennikarze z Wielkiej Brytanii, prezydent Rosji Władimir Putin mocno zdystansował się do najbliższych współpracowników. Być może obawia się o to, że nastąpi próba zdjecia go z fotela najważniejszej osoby w kraju.

odwołanie od odrzuconej reklamacji wzór

Odrzucona reklamacja. Jak napisać odwołanie od odrzuconej reklamacji?

Rząd wycofuje się z Polskiego Ładu. Od 2023 roku wielka obniżka PIT. Kto najwięcej zyska?