w , ,

Wspaniała nowina! Gessler w ciąży. Podała płeć dziecka. „Całe życie chciałam mieć syna i córkę”

Po tym, jak w marcu dowiedzieliśmy się o drugiej ciąży Lary Gessler, zapanowała cisza. Fani dopiero teraz otrzymali radosną wiadomość o płci drugiego dziecka.

magda gessler w ciąży stare zdjęcia instagram kozerawski mąż ślub
Fot. Instagram / magdagessler_official (screen)

Wspaniała nowina w rodzinie Gesslerów. Magda Gessler podzieliła się radosną wiadomością ze swoimi fanami. Już lada chwila ponownie zostanie babcią. Jak się okazało, spełni się tym samym jedno z jej największych marzeń życia.

Lara Gessler w ciąży. Ujawniono płeć dziecka

Córka najsłynniejszej w Polsce restauratorki i prowadzącej „Kuchenne Rewolucje” – Lara – oczekuje drugiego dziecka. Magda Gessler rozpływa się na samą myśl, że już niebawem zostanie po raz drugi babcią. Płeć dziecka również nie jest już tajemnicą.

Pozostało Magdzie Gessler już tylko wyczekiwać nadejścia tego wspaniałego dnia, gdy usłyszy pierwszy krzyk wnuka. Okazuje się, że będzie to chłopiec. Dzięki temu restauratorka spełni jedno ze swoich największych marzeń.

Magda Gessler drugi raz zostanie babcią

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna – napisała skromnie w mediach społecznościowych Lara Gessler. Imię chłopca jeszcze nie zostało wybrane, ale na Instagramie mamy oraz córki Lary zaroiło się od komentarzy i życzeń.

32-letnia Lara informowała media o drugiej ciąży już pod koniec marca tego roku. W tej chwili wychowuje córkę Nenę, która rośnie jak na drożdżach i będzie miała za moment 2 latka. Po długim czasie wyczekiwania ze strony fanów w końcu dotarła do nich wiadomość o płci kolejnego dziecka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

zespół przygotowania powietrza symbol

Zespół przygotowania powietrza – dlaczego warto na niego stawiać?

Były szef brytyjskiego wywiadu ujawnił, co zrobią z Putinem. „Nie pojawi się już jako prezydent”