w , ,

HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

Kreml gotowy na najgorszy scenariusz. Putin czeka na operację. Tajemnicza choroba to…

Jak twierdzą włoskie media, Władimir Putin czeka na operację. Wieści te miał potwierdził również jeden z dziennikarzy z Izraela. Co dolega Putinowi?

putin rak przewodu pokarmowego operacja

Władimir Putin oczekuje na operację, która ma się odbyć w ciągu kolejnych kilku dni. Kreml jest przygotowany na każdy rozwój wydarzeń, w tym na ten najgorszy. Informację ujawnił włoski dziennik „Il Messaggiero” w oparciu o doniesienia izraelskiego publicysty.

Putin czeka na operację. Kreml gotowy na najgorsze

Władimir Putin – jak czytamy we włoskim dzienniku – cierpi na raka trzustki i ma w ciągu najbliższych dni zostać poddany operacji. Jego otoczenie przygotowuje się na ewentualne komplikacje i najgorszy scenariusz zakładając, że prezydent Federacji Rosyjskiej nie wyjdzie z tego cało.

O tajemniczej chorobie i schorzeniach Putina mówi się od dawna, a już na pewno od momentu, gdy rozpoczęła się inwazja Rosji na Ukrainę. Putin kilka razy pojawiał się publicznie w ostatnich tygodniach i wyraźnie widać było, że coś jest z nim nie tak.

Mówi się, że tajemnicza choroba Putina to rak trzustki, a w ciągu najbliższych kilku dni odbędzie się pilna operacja – czytamy we włoskim „Il Messaggiero„. Dziennikarze pisali również o nowotworze tarczycy, ale nie ma oficjalnego potwierdzenia, że Putin na taką chorobę cierpi.

Izraelski dziennikarz potwierdza rewelacje

Prezydent Rosji ma być operowany w Narodowym Centrum Badań nad Rakiem N.N. Błochin w Moskwie. Nie ma obecnie w tym kraju lepszego miejsca dla takich pacjentów jak Władimir Putin. Pracują tam najlepsi z najlepszych jeśli chodzi o onkologię.

Izraelski dziennikarz Mark Kotylarsky poinformował, że o zbliżającej się operacji Putina wieści przekazała mu osoba z otoczenia Kremla, ale też medycy z Moskwy, do których udało mu się dotrzeć. Już teraz jeden z budynków szpitala ma być przygotowywany do leczenia prezydenta Rosji. Zawieszono tam przyjmowanie nowych pacjentów.

Publicysta potwierdził też, że na Kremlu trwają przygotowania na ewentualny „najgorszy scenariusz„. Chodzi nie tylko o śmierć Putina w razie niepowodzenia operacji, ale też o brak możliwości sprawowania przez niego władzy. Kompetencje władzy przejąć by mogła wówczas Rada Państwa.

Źródło: Interia

wojna na ukrainie polska 2022 putin

Szef MON Mariusz Błaszczak apeluje do młodych mężczyzn. Chodzi o służbę w wojsku

wentylatory podłogowe ranking

Wentylatory podłogowe – czym są i jak wybierać odpowiednie