w ,

Marcin Miller wbił szpilę kolegom z branży? Tych słów się nie spodziewali

Lider zespołu Boys ujawnił, co myśli o swoich kolegach z branży. Prawdopodobnie nie będą z tego zadowoleni.

marcin miller gdzie mieszka boys tvp disco polo wiek żona dzieci gdzie mieszka instagram

Lider zespołu Boys ujawnił, co myśli o swoich kolegach z branży. Prawdopodobnie nie będą z tego zadowoleni. Zdaniem piosenkarza biorąc udział w telewizyjnym show trzeba odkryć swoją prawdziwą twarz i dać ponieść się emocjom. Z tym niektóre gwiazdy mogłyby mieć problem.

Marcin Miller. Gdzie mieszka lider Boys i co myśli o kolegach po fachu?

Marcin Miller nie kryje satysfakcji z tego, że został zaproszony do nowego formatu Dwójki, i uważa, że dość korzystnie się w nim zaprezentował.

– Na pewno zaskoczę was swoją osobą, swoim podejściem, dystansem do siebie i do swojej pracy. Dobrze mi poszło w wielu kategoriach i chwalę sobie tutaj Katarzynę Cichopek, z którą naprawdę się świetnie współpracuje – mówi Marcin Miller.

Zdaniem piosenkarza nie wszystkie gwiazdy show-biznesu mają jednak do siebie taki dystans. Czasem chowają się za sztucznym wizerunkiem wykreowanym przez siebie na portalach społecznościowych, nie mogą znieść krytyki, a i same nie mają odwagi wyrazić szczerej opinii.

– To tylko i wyłącznie moje subiektywne zdanie, ale w sumie doszedłem do czegoś, jestem personą, mam wysoki status społeczny, więc mogę też śmiało o tym mówić, że niektórzy nie mają dystansu do siebie i szybko się obrażają. Zauważyłem też, że w moim środowisku, czyli artystów disco polo, szczerość jest uważana za wadę. Większość nie potrafi słuchać o sobie prawdy. A ja po prostu to, co w głowie, to na języku, walę prosto z mostu – mówi Marcin Miller.

„Większość nie potrafi słuchać o sobie prawdy”

Poza Katarzyną Cichopek na planie programu „Anything Goes. Ale jazda!” piosenkarz spotkał się z Katarzyną Żak, Miśkiem Koterskim i Mariuszem Pudzianowskim.

– Znam się ze wszystkimi gwiazdami, które tu spotkałem podczas nagrań. I jak już usłyszałem, z kim będę, a potem zobaczyłem, to uznałem, że to świetna praca. Tu nikt się nie wywyższa, tu nie ma takiego ą-ę, bułkę przez bibułkę, po prostu jest zabawa, bo taka jest forma tego programu – mówi.

POLECAMY:
Na Podlasiu powstanie pierwsza w Polsce klasa o profilu... disco-polo

Gwiazdor disco-polo docenia fakt, że TVP zdecydowała się na taki rozrywkowy format. Pozwala widzom choć na chwilę oderwać się od codziennych problemów, gwarantując chwilę wytchnienia i dobrą zabawę.

– Jest takie stare porzekadło, że śmiech jest lekiem na wszelkie zło. Jeżeli więc źle się czujemy, to trzeba po prostu się śmiać. Zatem tutaj na pewno śmiech jest dobrem na wszystko i jeżeli chodzi o rozrywkowe programy, to jestem jak najbardziej za. Ludzie chętnie do nich zaglądają. To tak jak z disco polo. Ktoś może tego nie lubić, ale i tak się przy tym ludzie bawią – dodaje Marcin Miller.

Marcin Miller. Dzieci

Piosenkarz jest obecnie szczęśliwie żonaty, a wybranką jego serca jest Anna, z którą zapoznał się w 1988 roku. Mają razem dwóch synów – Alana i Adriana.

google

Masz te aplikacje w telefonie? Jak najszybciej je usuń!

świat według kiepskich 2021 koniec serialu halinka kiepska kipiel-sztuka paździoch boczek

„Świat według Kiepskich” do likwidacji? Dramatyczne wieści z planu serialu