w , ,

Nie żyje znana miss. Miała zaledwie 27 lat. Zmarła w szpitalu po prostym zabiegu

Z powodu nieudanego, wydawałoby się proste zabiegu, zmarła znana miss. Miała zaledwie 27 lat. Przed ponad 70 dnia była w śpiączce.

Nie żyje 27-letnia miss. Przez ostatnie 77 dni była w śpiączce. Okazuje się, że nawet łatwy z pozoru zabieg w szpitalu może się źle skończyć. W internecie pojawiły się pierwsze kondolencje i słowa otuchy skierowane do rodziny zmarłej dziewczyny.

Chciała wyciąć migdałki. 27-letnia miss zmarła po zabiegu

Wydaje się, że w XXI wieku wycinanie migdałków to bułka z masłem. Tym razem jednak zabieg stał się początkiem tragicznych wydarzeń, których skutkiem był zgon młodej pięknej dziewczyny. Do zdarzenia doszło w prywatnej klinice w mieście Macaé (południowy region Brazylii).

27-letnia miss Brazylii, Gleycy Correia, w marcu 2022 roku miała przeprowadzony rutynowy zabieg wycięcia migdałków. Wszystko było w porządku przez kolejny tydzień. Po pięciu dniach od zabiegu kobieta ponownie trafiła do szpitala z powodu krwotoku.

Na początku kwietnia sprawy skomplikowały się jeszcze bardziej, jak po krwotoku doszło do ataku serca. W jego efekcie młoda miss zapadła w śpiączkę i w takim stanie przebywała w szpitalu ponad dwa miesiące. Właśnie otrzymaliśmy informację, że Gleycy Correia zmarła.

„Niech Bóg przyjmie Cię do siebie…”

Niech Bóg przyjmie Cię do siebie, księżniczko – czytamy na profilu zmarłej dziewczyny na Instagramie. Wrzucono tez grafikę przedstawiającą dziewczynę w ramionach Jezusa Chrystusa. Pod postem zaroiło się od komentarzy. w mediach społecznościowych.

ceeb deklaracja do kiedy kara

5 tys. zł kary dla 2 mln spóźnialskich Polaków. Mają czas tylko do końca czerwca

łukaszenka putin wojna na ukrainie

Białoruś znów straszy? Przy granicy pojawiła się dziwna konstrukcja. Wyjaśniamy, co to