w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Prezydent otrzymał nocą smutne wieści. Nie pozostawiają złudzeń

Andrzej Duda mimo wielkich problemów w kraju cieszy się ciągle największym zaufaniem rodaków. Nadeszła jednak do niego smutna wiadomość.

prezydent andrzej duda ranking zaufania do politykow ibris onet
Fot. Prezydent.pl / YouTube

Prezydent otrzymał nocą niepokojące wieści na temat swojej osoby. Informacje te wiele zmieniają i kto wie, czy nie dojdzie do zmian w pałacu. Jedno jest pewne – zwiastują one najgorszą sytuację dla głowy państwa od przeszło dwóch lat. Czy trzeba bić na alarm?

Prezydent Andrzej Duda ma problem. Tak źle jeszcze nie było

Nasz prezydent nie ma w tej chwili wielkich powodów do zadowolenia. Jego praca została jednoznaczna oceniona przez rodaków. Późną nocą do pałacu głowy państwa dotarły niepokojące wieści. Przekazał je opinii publicznej portal Onet.

O co chodzi? Zaufanie do prezydenta spadło do poziomu zaledwie 38,9 proc. i jest obecnie najmniejsze od dwóch lat. Tak tragicznego wyniku jeszcze nie było, bo poparcie było zawsze powyżej 40 proc. W dodatku okazało się, że gdyby był ponownie kandydatem PiS na prezydenta, to być może by nie wszedł do drugiej tury!

Na czele sondażu zaufania do polityków jest wciąż premier Mateusz Morawiecki, ale jego wynik też pozostawia wiele do życzenia. Czuje on oddech Szymona Hołowni na swoim karku. Lider ruchu Polska 2050 zyskał sporą sympatię wśród Polaków i wysuwa się powoli na pozycję lidera opozycji.

Najwięcej stracił szef PiS Jarosław Kaczyński

Największy spadek zaufania wśród polityków zaliczył szef Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Poziom zaufania do jego osoby spadł już do 7,6 pkt procentowego w stosunku do stycznia 2021 roku. To tragiczny wynik, wręcz najgorszy od czerwca 2018 r. Wtedy ufało mu trzy razy więcej obywateli.

POLECAMY:
500 plus dla Jarosława Kaczyńskiego? "Poprawa losu opozycjonisty"

Na szarym końcu sondażu zaufania uplasował się Jacek Sasin, szef Platformy Obywatelskiej Borys Budka oraz minister Zbigniew Ziobro. Cykliczne badanie IBRiS na zlecenie portalu Onet zostało przeprowadzone w dniach od 12 do 13 lutego 2021 roku metodą telefonicznych wywiadów kwestionariuszowych na reprezentatywnej próbie 1100 osób.

Kto przyjdzie po Dudzie? Agata Kornhauser-Duda kandydatką PiS w wyborach w 2025

Czy do naszej polityki wróci Beata Szydło? Wymienia się ją wraz z Mateuszem Morawieckim w roli faworytów w wyścigu do fotela. To jednak nie koniec listy, bo pojawiła się niespodziewanie trzecia kandydatka, o czym poinformował dziennik „Super Express„. Prezes PiS poważnie myśli o wystawieniu do walki o prezydenturę… żony prezydenta. Czas pokaże…

Źródło: Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS

donald tusk emerytura tuska

Tusk zażartował z Morawieckiego. „Nie sądzisz, Mateusz, że…” Premier natychmiast odpowiedział

Biedroń nie żyje. Zmarł o 3:37 nad ranem. „Spokój jego pięknej duszy. Amen”