w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Baba Wanga i koronawirus. Niezwykłe przepowiednie bułgarskiej mistyczki

Baba Wanga, jasnowidz Jackowski, Nostradamus… czy wszyscy znani nam z jasnowidzenia ludzie przewidzieli koronawirusa i obecną pandemię?

baba wanga koronawirus przepowiednie wizje jackowski

Baba Wanga, jasnowidz Jackowski, Nostradamus… czy wszyscy znani nam z jasnowidzenia ludzie przewidzieli koronawirusa i obecną pandemię? Wiele wskazuje, że widziała ona chorobę w 2020 roku. Jak brzmiała ta przepowiednia?

Baba Wanga 2020 – przepowiednie o koronawirusie

Baba Wanga była jedną z najbardziej słynnych jasnowidzących osób żyjących w XX wieku. Pochodząca z Bułgarii niewidoma znachorka z reguły widziała przyszłość świata w czarnych barwach. Zgodnie z tym, co donosi portal MSN.com, miała ona zobaczyć uderzenie meteorytu w Ziemię właśnie w 2020 r. Jednak wśród jej wizji można też zobaczyć całkowite zniszczenie Azji.

POLECAMY:
Czy Nostradamus przewidział koronawirusa? Jego teksty mówią wprost

Słynnej znachorce przypisuje się także przewidzenie tsunami w Azji (miało ono miejsce w 2004 roku), a nawet atak terrorystyczny na World Trade Center w 2011 roku. Podobno widziała też oczami wyobraźni Brexit. Czy w takim razie przewidziała również pandemię koronawirusa?

Wizje Baby Wangi – przepowiednie, czy spiskowe teorie dziejów?

Aktualnie z powodu epidemii koronawirusa mamy do czynienia na całym świecie z przeogromnym strachem przed tym, co nadejdzie. Wśród milionów ludzi na całej planecie rośnie niepewność jutra. Baba Wanga miała ostrzegać, że ludzie umierać będą na ulicach, a epidemia będzie dosłownie wszędzie (wg. se.pl).

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski: „2020 rok obedrze nas ze złudzeń”

Jakiś czas temu dziennik „Super Express” opisywał wizje, które miała Baba Wanga. Widziała w nich podobno potężną katastrofę i umierających na ulicach ludzi. Ostrzegała podobno, że „nad nami wszystkimi będzie korona”. O co chodziło niewidomej?

burbonik google news

Baba Wanga widziała totalną katastrofę

Zarówno eksperci z zakresu ekonomii,, jak i politycy na całym świecie są pewni jednego. Nad światem wiszą czarne chmury i nadciąga największy chyba kryzys gospodarczy, jaki możemy sobie wyobrazić. Baba Wanga zapowiedziała jednoznacznie, że w 2020 roku dojdzie do wielkiej finansowej katastrofy. Wg niej pieniądze, które mamy w portfelach, stracą na wartości.

Czy zatem Baba Wanga miała trafne wizje, czy to nam się wydaje, że jej słowa po prostu pasują do otaczającej nas rzeczywistości? Mistyczce przypisuje się od lat wiele wizji, które nie miały nic wspólnego z rzeczywistością.

Wielu badaczy fake newsów twierdzi jednoznacznie, że Baba Wanga i o jej przepowiednie to nic innego, jak zwykła celowa dezinformacja.

POLECAMY:
Dean Koontz nie przewidział koronawirusa w powieści z 1981 r.

Z przymrużeniem oka

Bułgarskiej mistyczce można bez wątpienia przypisać o wiele więcej wizji. Sposób ich wygłaszania był bowiem tak specyficzny (Baba Wanga była niepiśmienna i mówiła trudnym do zrozumienia dialektem), że jednoznaczna interpretacja potoku słów głównie zależała od fantazji osób, które ich słuchały.

Na zakończenie – jest jednak w wizjach i przepowiedniach coś mistycznego, co mimo wszystko nas przyciąga, porusza i intryguje, ale są to też często półprawdy, dlatego traktujmy jednak wszystko to z przymrużeniem oka.

Źródło: MSN, se.pl

od czego psują się zęby u dzieci

Od czego psują się zęby? U dzieci i u dorosłych powody są zazwyczaj te same

kwaśniewski memy covid wywiad

Aleksander Kwaśniewski przeżywa ogromny dramat. „Bardzo się tego boję…”