w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Miedwiediew znów ostrzega. „Jeśli to się wydarzy, nadejdzie dzień sądu dla wszystkich”

Dmitrij Miedwiediew odniósł się publicznie do ostatnich planów Ukrainy. Kraj planuje kontrofensywę i zamierza uderzyć w rosyjskie instalacje wojskowe na okupowanym Krymie.

miedwiediew o polsce
Fot. Inauguration of Dmitry Medvedev, 7 May 2008 / Wikipedia

Dmitrij Miedwiediew postanowił publicznie zareagować na zapowiedzi Ukrainy dotyczące potencjalnej próby ataku na Krym w celu jego wyzwolenia i zdemilitaryzowania. Dopiero teraz Ukraina otrzymała broń, która może być w stanie dosięgnąć celów na okupowanym od lat terenie.

„Jeśli coś takiego się wydarzy, nadejdzie dzień sądu dla nich wszystkich”

– Ługańska Republika Ludowa zostaje wyzwolona, ale w innych częściach Ukrainy NWO kontynuuje. Zagrożenia dla Rosji zostaną usunięte poprzez demilitaryzację Ukrainy – miał powiedzieć Dmitrij Miedwiediew.

Rosja musi być tak silna, żeby nikt nawet nie pomyślał o próbie podjęcia wobec niej agresywnych działań – kontynuuje rosyjski polityk. Potencjalne plany ataku Ukrainy na Krym zostały również skomentowane przez samozwańczego premiera Krymu Siergieja Aksionowa. Jego zdaniem wydarzenie takie doprowadzi do bezpośredniego uderzenia na Kijów.

O tym, że Ukraina może uderzyć cele na Krymie, po raz pierwszy ujawnił Ołeksij Arestowycz, doradca ukraińskiego prezydenta Wołodymyra Zełenskiego. Powiedział on, że Ukraina jest już gotowa do ataków na Krym i zrobi to „w razie potrzeby„.

Rzecznik Kremla: „USA dolewają oliwy do ognia”

Ostatnie tygodnie pokazały, że Ukrainę wciąż stać na zwycięstwo w tej wojnie. Rosjanie są w tej chwili najsłabsi od początku inwazji. Prezydent USA Joe Biden zatwierdził też jedenasty już pakiet wojskowy dla Ukrainy. Broń, która zostanie dostarczona na pole walki bez wątpienia odwróci losy wojny.

Stany Zjednoczone celowo dolewają oliwy do ognia. USA oczywiście trzymają się linii, że będą walczyć z Rosją do ostatniego Ukraińca – oświadczył z kolei w typowy dla siebie sposób rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. Moskwa boi się jednak, że nowa broń będzie w stanie razić cele na terenie Rosji.

Rosyjski wiceminister spraw zagranicznych Siergiej Riabkow stwierdził natomiast, że intensywna pomoc militarna ze strony USA sprawia, że rośnie napięcie między Rosją a tym krajem. To uwiarygadnia perspektywę bezpośredniej konfrontacji militarnej na szeroką skalę.

Dopiero teraz USA wysyła bardzo zaawansowaną technologicznie broń. Ukraina jest w stanie atakować cele oddalone nawet o 80 km, na co Rosjanie nie są w stanie za bardzo reagować. Dodatkowo Stany Zjednoczone przekazały 100 milionów dolarów na finansowanie szkolenia ukraińskich pilotów na amerykańskich myśliwcach F-15 i F-16.

Źródło: Do Rzeczy, Twitter

jakie przedszkole wybrać prywatne czy państwowe

Czym się kierować wybierając przedszkole? O tym żaden rodzic nie powinien zapomnieć

Nie żyje znany prezenter stacji TVN. Chorował na raka. Miał zaledwie 38 lat