w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

Rosjanin groził w telewizji. Padły ostre słowa. „Przyjdziemy i was wszystkich zabijemy!”

W znanym już na całym świecie propagandowym programie emitowanym w rosyjskiej stacji państwowej padły kolejne groźby. Tym razem na celowniku były Niemcy.

rossija 1 stream
Fot. Rossija 1 / Twitter

– Przyjdziemy i was wszystkich zabijemy! – miał wykrzyczeć Deputowany Dumy Państwowej Aleksiej Żurawlew w trakcie programu w propagandowym programie wyemitowanym w rosyjskiej telewizji państwowej.

Polityk miał kierować groźby w kierunku niemieckiego dziennikarza „Bild” Björna Stritzela, którego relacje na temat wojny pokazywano wcześniej. Słowa te padły z ust Rosjanina w porze najlepszej oglądalności. Nagranie w całości można obejrzeć poniżej.

Ostra reakcja polityka była spowodowana wyemitowanymi fragmentami programów informacyjnych nadawanych w niemieckich stacjach. Björn Stritzel był tam pokazany jako wojenny korespondent. haubic. Rosjanie nazwali jego relacje nazistowską agitacją, a Niemców określili mianem aryjskich propagandystów. Stwierdzili też, że na Ukrainie przeciwko Rosji używane są nazistowskie haubice.

Na niemieckojęzycznym profilu Reporterów bez Granic (organizacja broni wolności prasy i informacji na całym świecie) zamieszczono protest w tej sprawie i ogłoszono, że to drastyczne przekroczenie obowiązujących w mediach norm i zwyczajów.

parada zwycięstwa moskwa 2022 1945

Rosja znów grozi Polsce. Nasze służby specjalne ujawniły nowe niepokojące informacje

Szok! Nie żyje znany gitarzysta. Tragiczne przyczyny śmierci. „Mamy nadzieję, że znalazłeś spokój”