w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Nad Moskwą pojawił się dziwny obiekt. Przypominał samolot. Ludzie byli przerażeni

Do nietypowego zdarzenia doszło w ostatnich dniach nad Moskwą, stolicą Rosji. Na niebie ukazał się gigantyczny samolot. Prawda o tym zjawisku okazała się jednak inna.

moskwa samolot z chmur na niebie
Fot. Twitter / Москва 24

Nad Moskwą pojawiło się coś, co przeraziło mieszkańców stolicy Rosji. Część osób była rzeczywiście przerażona. Do zdarzenia doszło podczas zachodu słońca, kiedy oczom ukazał się gigantyczny samolot. Prawda o tym obiekcie jest jednak łatwa do wyjaśnienia.

Moskwa. Na niebie pojawił się symbol, którzy przeraził mieszkańców

Przerażający układ chmur na niebie, które było czerwone od zachodzącego słońca, wzbudził paniczną reakcję. Mieszkańców Moskwy przeraził kształt obiektu, który przypominał gigantyczny samolot bojowy. obok którego nikt nie mógł przejść obojętnie.

Fotografie obiektu szybko zdobyły popularność w mediach społecznościowych. Część internautów w zabawny sposób uznała, że to znak z nieba dla Władimira Putina, aby bał się nieuchronnej przegranej na Ukrainie.

Moskwa. Na niebie pojawił się symbol, którzy przeraził mieszkańców

Takiego widoku mieszkańcy Moskwy się raczej nie spodziewali. Zamiast uroczego zachodu słońca na niebie zawisł na chwilę gigantyczny samolot z… chmur. Wyglądał jak gigantyczny rosyjski myśliwiec. Nie trzeba było długo czekać na opinie w sieci, że to symbol będący ostrzeżeniem dla Rosji.

Takie zjawiska łatwo jednak wytłumaczyć w logiczny sposób. Jak czytamy na portalu o2.pl, „chmury o nietypowym kształcie są efektem tego, że nad południową częścią Rosji panuje wyż, który sprawia, że w powietrzu unoszą się cząstki dymu pochodzącego z wypalania pól czy działek.

Problem mieli najbardziej ci Rosjanie, którzy wierzą w zabobony i symbole. A takich jest niestety sporo. Jak wynika z jednego z badań przeprowadzonych w Rosji, co trzeci obywatel tego kraju nie wie, że Ziemia krąży wokół Słońca uważając, że jest na odwrót.

mandaty za zbieranie grzybów

Sezon na grzyby otwarty. Mandaty sypią się jak z rękawa. Ich wysokość to nawet 500 zł

alergia u dzieci objawy

Alergia u dzieci – kiedy zabrać dziecko na testy alergiczne?