w ,

WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ

Nie żyje była posłanka PiS. Zginęła w wypadku samochodowym. Poniosła śmierć na miejscu

W niedzielę 30 października ofiarą wypadku samochodowego padła była posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Była dyrektorką radomskiego sanepidu.

Nie żyje była posłanka PiS i dyrektorka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radomiu. Do zgonu doszło w wyniku wypadku samochodowego, do którego doszło 30 października w Modrzejowicach.

Lucyna Wiśniewska nie żyje. To była posłanka PiS

Ogromna strata i wielki smutek. W wyniku tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś w godzinach popołudniowych w Modrzejowicach, śmierć poniosła Pani Lucyna Wiśniewska, dyrektor Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radomiu. Moje wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. Wieczny odpoczynek, racz Jej dać Panie – napisał w mediach społecznościowych Kamil Dziewierz, wójt Jedlińska.

Do wypadku doszło w niedzielę 30 października po godz. 13 w pobliżu miejscowości Modrzejowice (powiat radomski). Jak stwierdzili policjanci, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, kobieta poniosła śmierć na miejscu. Autem jechał też 69-letni pasażer, któremu nic się nie stało.

Zmarła tragicznie Lucyna Wiśniewska w latach 90. była lekarzem wojewódzkiego województwa radomskiego. W kolejnych latach została wicedyrektorem Mazowieckiego Centrum Zdrowia Publicznego w Warszawie i Radomiu.

Lucyna Wiśniewska działała w Katolickim Stowarzyszeniu Lekarzy Polskich. Startowała w wyborach parlamentarnych w 2005 r. i została wybrana do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości. Później należała do Prawicy Rzeczypospolitej. Przez ostatnie lata kierowała Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Radomiu.

Izabella Krzan. Partner dziennikarki to mało znana osoba. Kim jest tajemniczy Dominik?

tadeusz rydzyk lux veritatis oko press dotacja fundusz sprawiedliwości

Smute wieści na temat o. T. Rydzyka. Pozostaje mu się tylko gorliwie modlić