w ,

PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF

Nie żyje była posłanka PiS. Zginęła w wypadku samochodowym. Poniosła śmierć na miejscu

W niedzielę 30 października ofiarą wypadku samochodowego padła była posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Była dyrektorką radomskiego sanepidu.

Nie żyje była posłanka PiS i dyrektorka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radomiu. Do zgonu doszło w wyniku wypadku samochodowego, do którego doszło 30 października w Modrzejowicach.

Lucyna Wiśniewska nie żyje. To była posłanka PiS

Ogromna strata i wielki smutek. W wyniku tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś w godzinach popołudniowych w Modrzejowicach, śmierć poniosła Pani Lucyna Wiśniewska, dyrektor Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radomiu. Moje wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. Wieczny odpoczynek, racz Jej dać Panie – napisał w mediach społecznościowych Kamil Dziewierz, wójt Jedlińska.

Do wypadku doszło w niedzielę 30 października po godz. 13 w pobliżu miejscowości Modrzejowice (powiat radomski). Jak stwierdzili policjanci, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, kobieta poniosła śmierć na miejscu. Autem jechał też 69-letni pasażer, któremu nic się nie stało.

Zmarła tragicznie Lucyna Wiśniewska w latach 90. była lekarzem wojewódzkiego województwa radomskiego. W kolejnych latach została wicedyrektorem Mazowieckiego Centrum Zdrowia Publicznego w Warszawie i Radomiu.

Lucyna Wiśniewska działała w Katolickim Stowarzyszeniu Lekarzy Polskich. Startowała w wyborach parlamentarnych w 2005 r. i została wybrana do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości. Później należała do Prawicy Rzeczypospolitej. Przez ostatnie lata kierowała Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Radomiu.

Izabella Krzan. Partner dziennikarki to mało znana osoba. Kim jest tajemniczy Dominik?

patrycja markowska rozwod

Niepokojące słowa Patrycji Markowskiej. Złe wieści potwierdziły się. „Mam syna i muszę być dla niego silna”