w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Izabella Krzan. Partner dziennikarki to mało znana osoba. Kim jest tajemniczy Dominik?

Ją znaja niemal wszyscy, ale o nim nie wiadomo wiele. Kim jest Dominik, partner Izaballi Krzan, którą wielu uważa za jedną z najładniejszych kobiet telewizji?

Kiedyś jej serce mocno biło do sportowca Michała Filipa. Kto jednak obserwuje Izabellę Krzan na Instagramie, wie, że prezenterka nie jest już związana z tym mężczyzną od początku 2019 roku. Internauci zwrócili wówczas uwagę na znikające masowo z profilu wspólne fotografie.

Izabella Krzan. Mąż? Nic z tego. Dominik Kowalski to jej partner. Co o nim wiemy?

Izabella Krzan na swoją pozycję w mediach pracowała długo. Choć jest bardzo młodą osobą, to ma za sobą pasmo sukcesów. Najpierw udział w Miss Polonia, potem praca w TVP, która trwa do dziś. Większość mimo wszystko kojarzy ją z roli dziewczyny odsłaniającej litery w „Kole Fortuny„. Teraz pojawia się również w „Pytaniu na śniadanie„.

Co jednak dzieje się z dziennikarką poza kamerami? Okazuje się, że Izabella Krzan spotyka się z młodym przystojnym, Dominikiem. Są ze sobą od marca 2020 roku, ale mimo to niewiele o nim wiadomo.

Okazuje się, że do dziś Dominik Kowalski nie jest jej mężem. Nic nie wiadomo tabloidom na temat rzekomych oświadczyn. Para pozostaje więc w nieformalnym związku. Sama dziennikarka ucięła wszelkie spekulacje na temat planowanego ślubu ujawniając, że „na wszystko przyjdzie czas”.

Dzięki szeregom wywiadów z Krzan wiemy też, jej miłość do Dominika Kowalskiego jest ogromna. Jak sama wyznała w rozmowie z dziennikarzami tygodników lifestylowych, mężczyzna jest już stałym elementem jej życia i dnia codziennego. Raz nawet przyznała, że jest niemal jak część jej samej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominik (@d.omi_)

Izabella Krzan. Dzieci? Marzy o dwójce

Obecnie Izabella Krzan, młoda (urodzona się w 1995 roku) i utalentowana oraz lubiana prezenterka telewizyjna, nie ma dzieci. Marzy jednak o minimum dwójce potomstwa. Para ma osobne konta na Instagramie. Liczba obserwujących prezenterkę przebija znacznie zainteresowanie jego osobą. Ona zgromadziła już ponad ćwierć miliona fanów, a on zaledwie nieco ponad półtora tysiąca.

Kim jest Dominik Kowalski? Zbyt dużo o nim nie wiemy. Jego ojcem jest Grzegorz Kowalski, znany polski rzeźbiarz i krytyk sztuki. Chłopak niedawno przekroczył 30-stkę. Z medialnych doniesień wynika, że to zapalony podróżnik (co znajduje odzwierciedlenie w jego zdjęciach w mediach społecznościowych). Prowadzi też własną firmę.

Jesteśmy młodzi i na wszystko przyjdzie czas. Na ślub również. Cieszymy się z tego, jak jest teraz. Ale jeśli kiedyś będziemy mieć pomysł na ślub, na pewno prędzej czy później wyjdzie to na jaw – powiedziała kiedyś redaktoromTwojego Imperium” Izabella Krzan.

Para sporadycznie publikuje w sieci społecznościowej swoje wspólne zdjęcia. Jeśli przyjrzymy się obu profilom, okaże się, że to Dominik jest bardziej skłonny do pokazywania się w ramionach wybranki częściej niż ona. O ślubie raczej póki co nie dyskutują, cieszą się chwilą i tym, co jest tu i teraz.

ulga dla klasy średniej ile wynosi emerytura renta

Ogromna podwyżka emerytur w 2023 roku! Tak wielkiej waloryzacji nie przewidział nikt

Nie żyje była posłanka PiS. Zginęła w wypadku samochodowym. Poniosła śmierć na miejscu