w ,

Zmarł znany aktor. Większość zna go z z kultowego serialu Netflixa. Miał zaledwie 56 lat

We wtorek 29 listopada odszedł znany aktor i jeden z kluczowych aktorów kultowego serialu Netfliksa – „Orange Is the New Black”.

Nie żyje Brad William Henke. To aktor znany przez większość z serialu Netfliksa pt. „Orange Is the New Black”. Odszedł w wieku 56 lat w ostatni wtorek listopada. Nie wiadomo, jakie były przyczyny zgonu artysty, ale nieoficjalnie mówi się o kwestiach kardiologicznych.

Brad William Henke nie żyje. Miał 56 lat

Brad William Henke grał w kultowym serialu Netfliksa rolę strażnika więziennego („Orange Is the New Black”). Grał jednak w wielu innych znanych produkcjach takich jak „Justified. Bez przebaczenia”, „Zagubieni”, „ER”, „CSI”, „Potyczki Amy”, „Dexter” oraz „Szpital dobrej nadziei”.

Brad był niesamowicie miłym człowiekiem, radosnym. Bardzo utalentowany aktor, uwielbiał być częścią tej społeczności… a my odwzajemnialiśmy jego miłość. Nasze myśli są z jego żoną i rodziną. (TMZ).

Choć oficjalnie nie podano przyczyny zgonu aktora, nieoficjalnie wskazuje się na kłopoty ze zdrowiem, a konkretnie z tętnicami. Jakiś czas temu aktor sam informował media, że ma wszczepione w serce dwa stenty, usuniętą śledzionę oraz połowę trzustki.

Osoby, dla których filmy i seriale są sposobem na życie, znają Brada Henke z innych popularnych produkcji. To między innymi „Zodiak”, „Dowody zbrodni” „Lost: Zagubieni”, „Pacific Rim”, „Furia”, „Split”, a nawet popularny „MacGyver”.

jerzy połomski nie żyje

Ujawniono ostatnie zdjęcie Połomskiego przed śmiercią. Artysta pożegnał nas ciepłym uśmiechem

kredyty gotówkowe zapaść banki karty kredytowe szybsza spłata bik

Koniec płacenia gotówką w Polsce. Od 2024 roku wielkie zmiany. Dotkną każdego